خبر

 • تک بورد - به دلیل ادامه کمبود تراشه ، تولید مک بوک و آیپد به تأخیر افتاده است

  به دلیل ادامه کمبود تراشه ، تولید مک بوک و آیپد به تأخیر افتاده است
  26 روز و 17 ساعت قبل

  تا به حال ، اپل به گونه ای توانسته بود از اثرات کمبود تراشه جهانی جلوگیری کند. علیرغم قدرت و اهرم مالی اپل در صنعت و زنجیره تامین فناوری کلی ، گزارش شده است که تولید مک بوک و آیپد به دلیل کمبود قطعات و تراشه های درایور نمایشگر به تأخیر می افتد.

  دلایل مختلفی بر تولید هر دستگاه تأثیر می گذارد. خطوط مونتاژ MacBook با مشكل نصب اجزای خاص روی برد مدار چاپی روبرو هستند. در مورد iPad ها ، به نظر می رسد در نمایشگرها و تراشه های درایور نمایشگر مشکل تأمین وجود دارد.

  به دلیل کمبود م componentلفه ای که اپل با آن روبرو است ، شرکت مجبور شد بخشی از سفارشات قطعات را از نیمه اول حمل و نقل کند. سال تا نیمه دوم با انتشار این اخبار ، ممکن است مجبور باشیم کمی بیشتر صبر کنیم تا چشم خود را به iPad جدید پر شایعه برسانیم.

  تولید آیفون هنوز تحت تأثیر قرار نگرفته است ، اما ظاهرا تأمین برخی از قطعات تلفن های اپل تحت تأثیر قرار گرفته است. "کاملاً تنگ است. " اگر شرکتی مانند اپل چنین مشکلاتی را پشت سر می گذارد ، تصور کنید که شرکت های کوچکتر (تقریباً در مورد همه افراد دیگر) چه مشکلاتی را متحمل می شوند.

   https://techbord.com تولید MacBook و iPad به دلیل کمبود تراشه در حال انجام به تأخیر می افتد

  ماه گذشته ، هنگام تماس با درآمد سه ماهه فاکسکان ، سازنده اظهار داشت که در تأمین مواد تغییراتی ایجاد شده است. این منطقی است که اگر تأمین کننده اصلی اپل با مشکلاتی روبرو شود ، سرانجام اپل از آن رنج خواهد برد.

  در حال حاضر ، به نظر می رسد مسئله تأمین اجزای اپل عوارض زیادی را متحمل می شود فقط خط مونتاژ ، به این معنی که مصرف کنندگان هنوز تحت تأثیر عدم دسترسی به محصول یا افزایش قیمت قرار نگرفته اند.

  به نظر می رسد کمبود جهانی تراشه روز به روز در حال بدتر شدن است. این ممکن است فقط روی برخی از م -لفه های پیشرفته تأثیر بگذارد ، اما سپس این امر در صنعت خودرو ریخته شد و اخیراً در کل صنعت الکترونیک در حال گسترش است. خوش بینانه ترین پیش بینی ها نشان می دهد که باید کمبودها در اواخر امسال برطرف شود ، در حالی که سایر موارد دلگرم کننده به سال آینده اشاره دارند.

خبرهای دیگر از صنعتی