خبر

 • تک بورد - بهترین شرکای Buy با Instacart برای ارائه تحویل همان روز از

  بهترین شرکای Buy با Instacart برای ارائه تحویل همان روز از "تقریباً " مکان های فروشگاه
  25 روز و 14 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ Best Buy به زودی گزینه های تحویل محصول خود را فراتر از روش های معمول حمل و نقل گسترش می دهد. به عنوان بخشی از همکاری جدید با Instacart ، Best Buy قادر به ارائه تحویل در همان روز به اکثر قریب به اتفاق مشتریان خود در سراسر ایالات متحده است. تقریباً هر مکان فروشگاهی با هزینه تحویل فقط 4 دلار از این سرویس جدید پشتیبانی می کند.

  از آنجا که قیمت بسیاری از محبوب ترین محصولات Best Buy مانند تلویزیون و سایر لوازم الکترونیکی می تواند بیش از 100 دلار باشد ، هزینه تحویل 4 دلار برای معده مشتری به راحتی آسان می شود.

  Best Buy لیست کاملی از هر محصولی را که از طریق مشارکت جدید Instacart پشتیبانی خواهد شد ، ارسال نکرده است ، اما در آن دسته هایی مانند لوازم خانگی ، ساعت های هوشمند ، دستگاه های بازی ، وسایل ضروری دفتر خانه ، هدفون و تبلت ها به عنوان کاندیداهای بالقوه ذکر شده است.

  https://techbord.com بهترین شرکای خرید با Instacart برای ارائه تحویل در همان روز از

  وجود دارد ، اما: Best Buy محدود کردن این سفارشات همان روز به 500 دلار یا کمتر است. این که آیا برای اهداف مسئولیت است (شاید بهترین خرید فکر می کند که یک راننده Instacart ممکن است تمایل بیشتری به فرار با یک کارت ویدیوی 1000 دلاری داشته باشد) یا یک دلیل کاملاً متفاوت ، نمی توانیم بگوییم.

  صرف نظر از این ، این سرویس باید برای بسیاری از مشتریان بسیار مفید واقع شود ، به خصوص جمعه سیاه و دوشنبه سایبر در گوشه گوشه. به جای زیر پا گذاشتن سایر مشتریان هیجان زده در یک مسابقه برای به دست آوردن بهترین معاملات ، می توانید از یک راننده Instacart مراقبت کنید تا این کار را برای شما انجام دهد - فقط مطمئن شوید که آنها را خوب نوک می زنید.

  اگر می خواهید این را بدهید سرویس گسترده را امتحان کنید ، شما دو گزینه دارید: از بخش بهترین خرید در وب سایت Instacart بازدید کنید و اطمینان حاصل کنید که فروشگاه محلی شما پشتیبانی می شود یا برنامه Instacart را بارگیری کنید و همین کار را انجام دهید.

خبرهای دیگر از صنعتی