خبر

 • تک بورد - بنا به گزارش‌ها، یوبی سافت در «خروج بزرگ» کارگران را خونریزی می‌کند

  بنا به گزارش‌ها، یوبی سافت در «خروج بزرگ» کارگران را خونریزی می‌کند


  1 ماه قبل

  یوبی سافت مدت‌هاست که به عنوان یکی از منفورترین شرکت‌های بازی در جهان شهرت داشته است و به نظر می‌رسد که برخی از کارمندان نیز همین احساس را دارند. بر اساس گزارش‌ها، توسعه‌دهنده Assassin\'s Creed Valhalla در حال خونریزی کارکنان است که برخی آن را «خروج بزرگ» و «شریان بریده شده» می‌نامند.

  گزارشی توسط Axios ادعا می‌کند که یوبی‌سافت در 18 ماه گذشته شاهد «خروج‌های عظیم» بوده است. حداقل پنج نفر از 25 نفر برتر از Far Cry 6 که فقط در ماه اکتبر راه اندازی شد، رفتند، در حالی که دوازده نفر از 50 توسعه دهنده معتبر Assassin's Creed Valhalla نیز با این شرکت خداحافظی کردند.

  طبق گفته دو توسعه‌دهنده فعلی، این خروج‌ها بر پروژه‌های فعلی تأثیر می‌گذارد و باعث تاخیر و به تعویق افتادن می‌شود.

  کارگران سطح متوسط ​​و پایین‌تر نیز در حال ترک هستند و استودیوهای کانادایی یوبی‌سافت به‌ویژه تحت تأثیر قرار گرفته‌اند. بر اساس گزارش LinkedIn، استودیوهای مونترال و تورنتو در شش ماه گذشته حداقل 60 کارمند کاهش یافته اند. پلتفرم متمرکز بر کسب و کار همچنین نشان می دهد که نرخ فرسایش یوبی سافت 12 درصد است، بالاتر از EA (9٪)، Take-Two (8٪) و Epic Games (7٪)، اگرچه هنوز هم کمتر از Activision Blizzard است. که دارای نرخ 16 درصد است - به دلایل واضح.

  "فرسایش ما امروز چند درصد بالاتر از حد معمول است"، آنیکا گرانت، رئیس بخش مردمی Ubisoft، به Axios گفت. در یک مصاحبه "اما هنوز در هنجارهای صنعت است."

  کارمندان می‌گویند عوامل متعددی در پشت این خروج وجود دارد، از جمله دستمزد کم، فرصت‌ها در استودیوهای دیگر، ناامیدی از جهت‌گیری خلاقانه شرکت، و #MeToo و اتهامات سمی که در چند وقت اخیر یوبی‌سافت را احاطه کرده است.

  "من فکر می‌کنم سوء استفاده و سمیت عوامل مؤثر هستند اما برای اکثر آنها تعیین‌کننده نیستند. او را ترک کرد و اضافه کرد که "زنان و رنگین پوستان آنها را به عنوان عوامل تعیین کننده تجربه می کنند."

  Ubisoft اخیراً به دلیل طرح خود برای اجرای توکن های غیرقابل تعویض (NFT) در Ghost Recon Breakpoint با انتقاداتی مواجه شده است. ویدیوی اعلان یوتیوب بیش از 30000 نفر را جذب کرد.

  در دفاع از خود، یوبی سافت اشاره کرد که از آوریل 2600 کارگر استخدام کرده است و نظرسنجی اخیر رضایت در سراسر شرکت، امتیاز 74 را به دست آورده است. میانگین صنعت این جدایی‌ها احتمالاً به «استعفای بزرگ» نیز مرتبط است، جنبشی که در آن کارکنان در حال مبارزه با حقوق کم، شرایط بد، و شرکت‌هایی هستند که آنها را مجبور می‌کنند کار را بالاتر از هر چیز دیگری در زندگی خود قرار دهند.


  تگ ها:

  گزارش‌ها , یوبی , سافت , خروج , بزرگ , کارگران , خونریزی , می‌کند


  v 8
خبرهای دیگر از صنعتی