بله، آن رمزنگاری Squid Game یک کلاهبرداری بود

چه اتفاقی افتاده؟ ارزش یک ارز رمزنگاری شده به نام سریال موفق اخیر نتفلیکس \"Squid Game\" صبح دوشنبه سقوط کرد. به نظر می‌رسد گروهی که پشت رمزنگاری و پلتفرمی میزبان بازی مرتبط با کریپتو قرار دارد، کاملا ناپدید شده‌اند.

به نظر می‌رسد هر کسی که پشت کریپتوی SQUID بود، کاری را انجام داده است که سرمایه‌گذاران آن را "rug-pull" می‌نامند، که در آن پس از فریب دادن سرمایه‌گذاران برای بالا بردن قیمت کریپتو خود، آنها را به فروش می‌رسانند. برای نقدینگی، نقدینگی آن را حذف می کند. به گفته CoinMarketCap، پس از اینکه SQUID اوایل صبح امروز به 2856 دلار رسید، تنها در چند دقیقه به صفر رسید.

توئیتر حساب مرتبط با رمزارز را به دلیل "فعالیت غیرمعمول" به حالت تعلیق درآورد. کریپتو را خریداری کرده و در یک بازی از آن استفاده کرده است، ناپدید شده است، اما همچنان در آرشیو اینترنت قابل مشاهده است.

SQUID در 27 اکتبر ظاهر شد و تا 31 اکتبر از 30 دلار گذشت. پرچم‌های قرمز واضح.

techbord.com بله، آن رمزنگاری Squid Game یک کلاهبرداری بود

بزرگترین مورد این بود که افرادی که SQUID می خریدند نمی توانستند آن را بفروشند. آن‌ها می‌توانند از SQUID به‌عنوان توکن برای اجرای یک بازی در وب‌سایتی که اکنون ناپدید شده‌اند، استفاده کنند و از آن می‌توانند از همان سازندگان یک سیپرتوی دیگری کسب کنند - Marble، که می‌تواند فروخته شود. بنابراین برای بازگرداندن پول خود، سرمایه گذاران باید به بازی ادامه می دادند و به طور بالقوه به خرید SQUID بیشتری ادامه می دادند.

طبق گزارش ConMarketWatch، هزینه ورود برای بازی 456 SQUID بود. این پست به نقل از سرمایه‌گذاران متعددی اشاره می‌کند که از کل مصیبت پول خود را از دست داده‌اند. بر اساس گزارش Gizmodo، فروشندگان با حدود 2.1 میلیون دلار درآمد کسب کردند.

Squid Game یک سریال کره جنوبی است که در ماه سپتامبر در نتفلیکس پخش شد و از آن زمان به محبوب ترین سریال غول استریم تبدیل شده است. این درباره افراد ناامیدی است که برای یک جایزه نقدی هنگفت دعوت شده‌اند تا بازی‌های کودکانه را انجام دهند، با شرط‌های مرگ یا زندگی.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *