خبر

 • تک بورد - بسته نرم افزاری جدید ViacomCBS Paramount+ با Showtime از 9.99 دلار در ماه شروع می شود

  بسته نرم افزاری جدید ViacomCBS Paramount+ با Showtime از 9.99 دلار در ماه شروع می شود
  26 روز و 11 ساعت قبل

  ViacomCBS بسته نرم افزاری جدیدی را راه اندازی کرده است که Paramount+ و Showtime را با قیمت مقدماتی پایین جفت می کند. با استفاده از تبلیغات ، می توانید بسته نرم افزاری با تبلیغات را با 9.99 دلار در ماه یا ردیف بدون آگهی با 12.99 دلار در ماه امتیاز دهید. همچنین می توانید بسته نرم افزاری را با نرخ سالانه-99.99 دلار در سال برای طرح پشتیبانی شده از تبلیغات یا 129.99 دلار برای گزینه بدون آگهی دریافت کنی

  Paramount+ (قبلاً CBS All Access) معمولاً ماهیانه 4.99 دلار برای سطح پشتیبانی شده از تبلیغات یا اگر می خواهید تجربه ای بدون آگهی داشته باشید ، ماهانه 9.99 دلار سفارش می دهد. مشترکین می توانند 16 درصد از نرخ ماهانه با برنامه سالانه صرفه جویی کنند ، که به ترتیب 49.99 دلار در سال و 99.99 دلار در سال برای برنامه پشتیبانی شده از تبلیغات و بدون تبلیغات به ترتیب هزینه می شود.

  پارامونت+ دسترسی به بیش از 2500 فیلم و مجموعه اصلی شامل Star Trek: Lower عرشه ، مبارزه خوب و پشت موسیقی. این علاوه بر فهرست بیش از 30،000 قسمت تلویزیونی از مارک های برتر است. شبکه تلویزیونی ممتاز از این نظر شبیه HBO است که فیلم های سینمایی و مجموعه های تلویزیونی اصلی مانند Dexter را نمایش می دهد. Showtime همچنین برای طرفداران ورزش مبارزه می کند و محل انحصاری Bellator MMA است. با تخفیف ، فقط 7.49 دلار برای HBO Max تا شش ماه آینده پرداخت خواهید کرد.

  پارامونت در چاپ خوب یادداشت می کند که قیمت بسته تبلیغاتی تا 20 اکتبر 2021 معتبر است و فقط برای اشتراک های جدید سخنگویی به The Verge گفت که قیمت بسته نرم افزاری پس از تبلیغات بعداً مشخص می شود.

خبرهای دیگر از صنعتی