خبر

 • تک بورد - بزوس در نامه سالانه خود به سهامداران از Amazon Prime ، شرایط کار کارمندان ، سهام و موارد دیگر صحبت می کند

  بزوس در نامه سالانه خود به سهامداران از Amazon Prime ، شرایط کار کارمندان ، سهام و موارد دیگر صحبت می کند
  8 روز و 7 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ مدیر عامل آمازون ، جف بزوس ، نامه ای را منتشر می کند که در نهایت آخرین نامه سالانه وی به سهامداران قبل از انتقال باتوم به اندی جاسی در اواخر امسال خواهد بود. در آن ، او موضوعات مختلفی از جمله Prime ، شرایط کار کارمندان ، تغییر آب و هوا و موارد دیگر را لمس می کند.

  بزوس گفت آمازون اکنون بیش از 200 میلیون عضو نخست در سراسر جهان دارد. شاید چشمگیرتر این واقعیت باشد که آمازون در حال حاضر 1.3 میلیون نفر در سراسر جهان را به طور مستقیم استخدام كرده و بیش از 1.9 میلیون كسب و كار كوچك و متوسط ​​در سیستم عامل خود دارد.

  بازهم جالب تر این است كه آمازون از طریق سهام خود 1.6 تریلیون دلار ثروت ایجاد کرده است که بیشتر آن متعلق به افراد عادی است.

  "من افرادی را می شناسم که از پول آمازون خود برای دانشگاه ، موارد اضطراری ، خانه ها ، تعطیلات ، برای شروع کار خود برای خیریه - و این لیست ادامه دارد. من به ثروتی که برای سهامداران ایجاد کرده ایم افتخار می کنم. قابل توجه است و زندگی آنها را بهبود می بخشد. " - جف بزوس

  بزوس همچنین به رای اتحادیه اخیر در بسمر ، آلاباما پرداخت و خاطرنشان کرد که او از نتیجه کار راحت نیست. بزوس گفت: "من فکر می کنم ما باید کار بهتری برای کارمندان خود انجام دهیم." وی افزود: "در حالی که نتایج رأی گیری یک طرفه بود و ارتباط مستقیم ما با کارمندان قوی است ، برای من روشن است که ما به دیدگاه بهتری در مورد چگونگی ایجاد ارزش برای کارمندان - چشم انداز موفقیت آنها" نیاز داریم.

  مدیر اجرایی همچنین گزارش های اخیر در مورد رفتار آمازون با کارمندان را مورد خطاب قرار داد.

  https://techbord.com ، شرایط کار کارمندان ، سهام و موارد دیگر در نامه سالانه به سهامداران

  " کارکنان می توانند در طول شیفت خود استراحت غیر رسمی داشته باشند تا کش بیایند ، آب بگیرند ، از اتاق استراحت استفاده کنند یا با یک مدیر صحبت کنند. ، همه بدون تأثیر بر عملکرد آنها. این تعطیلات غیررسمی کار علاوه بر 30 دقیقه ناهار و 30 دقیقه تعویض در برنامه عادی آنهاست. "

  نامه کامل به سهامداران را می توانید از طریق وب سایت آمازون به همراه نسخه ای از این شرکت بیابید. اولین نامه از سال 1997 به سهامداران.

  تصاویر با حسن نیت ارائه می دهد الکس میلائر ، rblfmr

خبرهای دیگر از صنعتی