خبر

 • تک بورد - برنامه ریزی اتحادیه اروپا برای ممنوع کردن هوش مصنوعی مورد استفاده در نظارت گسترده و سیستم های اعتباری اجتماعی

  برنامه ریزی اتحادیه اروپا برای ممنوع کردن هوش مصنوعی مورد استفاده در نظارت گسترده و سیستم های اعتباری اجتماعی
  27 روز و 15 ساعت قبل

  چرا مهم است: کمیسیون اروپا در تلاش برای یافتن تعادل بین تشویق نوآوری در هوش مصنوعی و اطمینان از سو abuse استفاده شرکتها از آن برای اهداف مختلف ، به زودی مجموعه ای از مقررات را پیشنهاد می کند که بدون شک تنش ها را با ایالات متحده در این زمینه افزایش می دهد. زمانی که این منطقه در مسابقه هوش مصنوعی از بقیه جهان عقب است.

  سال گذشته ، کمیسیون اروپا برنامه های خود را برای یک "پروژه نسلی" فاش کرد که قرار است وابستگی منطقه به محصولات و خدمات دیجیتال را به شرکت های خارج کاهش دهد. هنوز پیشنهادهای مختلفی برای بحث عمومی وجود دارد ، اما بیشتر آنها پیرامون ایجاد یک سیاست جدید بازار دیجیتال است که پیامدهای گسترده ای را برای غول های فناوری مانند Google ، Amazon ، Facebook ، Microsoft و همه شرکت های دیگر جمع آوری می کند. انتظار می رود هفته آینده اعلامیه رسمی قوانین پیشنهادی به مقدار زیادی داده برای تغذیه آنها توسط هوش مصنوعی ارائه شود. اما به لطف سندی که توسط Politico به دست آمده ، اکنون دیدگاه اولیه ای درباره این قوانین داریم. . طبق پیش نویس 81 صفحه ای ، کمیسیون اروپا به دنبال ممنوعیت کامل سیستم های هوش مصنوعی "با ریسک بالا" در صورت عدم رعایت برخی معیارها است. به عنوان مثال ، در این سند مشخص شده است که "نظارت بی رویه از اشخاص حقیقی باید ممنوع باشد ، درصورتی که به طور کلی روی همه افراد اعمال شود بدون هیچ گونه تمایز."

  شرکت هایی که از این ضوابط پیروی نمی کنند می توانند جریمه چهار درصد گردش مالی سالانه آنها یا حداکثر 20 میلیون یورو (23.95 میلیون دلار).

خبرهای دیگر از صنعتی