خبر

 • تک بورد - برخی از خرده فروشان به خریداران اجازه می دهند تا خریدهای برگشت خورده را حفظ کنند تا از بازپرداخت جلوگیری کنند

  برخی از خرده فروشان به خریداران اجازه می دهند تا خریدهای برگشت خورده را حفظ کنند تا از بازپرداخت جلوگیری کنند
  8 روز و 19 ساعت قبل

  Facepalm: جای تعجب نیست که ، مجرمان سایبری از قبل از این استراتژی آگاه بوده و از این طریق برای منافع شخصی خود از طریق مهندسی اجتماعی یا دروغ گفتن صریح استفاده می کنند. به همین ترتیب ، به منظور جلوگیری از تقلب ، مشخصات دقیق آنچه که بازده "نگه داشتن آن " را تشکیل می دهد محرمانه (و روان) است.

  افزایش خریدهای آنلاین طی سال گذشته برخی از خرده فروشان را ترغیب کرده است تا در مورد نحوه بازده خود بازنگری کنند.

  طبق وال استریت ژورنال ، برخی از بازیکنان تجارت الکترونیک از جمله آمازون و والمارت مصنوعی استفاده می کنند هوش برای تعیین اینکه در هنگام پردازش بازپرداخت چه قدم بردارید. برای کالاهای ارزان قیمت یا بزرگ ، بازپرداخت ساده قیمت خرید و نگهداری مشتری از آن ممکن است ارزان تر باشد.

  سخنگوی Walmart گفت که گزینه "نگه داشتن آن" گاهی برای کالاهایی که استفاده می کنند استفاده می شود برنامه ریزی برای فروش مجدد نیست و براساس معیارهایی مانند ارزش محصول ، سابقه خرید مشتری و هزینه پردازش بازده است.

   https://techbord.com برخی از خرده فروشان به خریداران این امکان را می دهند تا از خرید مجدد خودداری کنند تا از بازپرداخت جلوگیری کنند

  هدف گفت که این مبلغ خرید را پس می دهد و خریداران را ترغیب می کند تا کالا را آن را در موارد کمی اهدا کنید که این کار آسان تر از برگرداندن کالا است. آمازون وقتی از او نظر خواستند مادر بود.

  در گذشته سال ، خرده فروشان مشتریان را ترغیب می کردند تا کالاهای ناخواسته را به فروشگاه های محلی برگردانند. این نه تنها از نظر هزینه حمل و نقل ارزان تر بود ، بلکه فرصت دیگری را برای فروش به خرده فروشان داد زیرا مشتریان تمایل به خرید اضافی هنگام حضور در فروشگاه را دارند. با وجود همه گیری ، این گزینه به همان اندازه امکان پذیر نیست.

  اعتبار تصویر Tero Vesalainen، cybrain

خبرهای دیگر از صنعتی