خبر

 • تک بورد - بدون ترامپ برای آسانژ یا جاده ابریشم

  بدون ترامپ برای آسانژ یا جاده ابریشم "راس اولبریخت" ، بخشش برای آنتونی لواندوفسکی
  23 روز و 22 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ با پایان یافتن دوره ریاست جمهوری وی ، دونال ترامپ 73 نفر را عفو کرد در حالی که 70 نفر دیگر مجازات آنها تخفیف یافته است. علیرغم گمانه زنی ها مبنی بر اینکه جولیان آسانژ و بنیانگذار ویکی لیکس و راس اولبریخت از جاده ابریشم حق رأی خواهند داشت ، هیچ یک از این دو لیست نبودند.

  آسانژ افشاگر NSA ، که در حال حاضر 50 هفته در زندان بلمرش لندن به اتهام پرش با وثیقه در سال 2012 به سر می برد ، در اوایل این ماه از استرداد به آمریکا جلوگیری کرد. وی به دلیل نقض قانون جاسوسی 1917 در ایالات متحده تحت تعقیب است.

  آسانژ ، که هنوز تحت تعقیب ایالات متحده است

  بعید به نظر می رسد یکی از طرفداران آسانژ بازیگر زن پاملا اندرسون باشد. ستاره سابق بای واچ ادعا می کند گوش ترامپ را دارد و اخیراً گفت رئیس جمهور در حال بررسی بخشش برای تبعه استرالیا است. اما آسانژ یکی از افرادی نبوده است که کمک های اجرایی رحمت می کند.

  ماه گذشته ، گزارشی از دیلی بیست اظهار داشت که ترامپ با راس اولبریخت ابراز همدردی کرده است. بنیانگذار بدنام بازار داروهای تاریک Silk Road در حال گذراندن حبس ابد بدون امکان آزادی مشروط است. مجازاتی که بسیاری می گویند بیش از جرم است. دهمین سال بزرگترین فروشنده دارو در جاده ابریشم دریافت کرد ، در حالی که سایر مدیران سایت به 17 ماه تا شش سال و نیم محکوم شدند.

   https://techbord.com هیچ عفو ترامپ برای آسانژ یا جاده ابریشم راس اولبریخت ، بخششی برای آنتونی لواندوفسکی

  آنتونی لوواندوفسکی امروز جشن خواهد گرفت

  مانند آسانژ ، اولبریخت هرگز از ترامپ گذشت نکرد. برخی از کسانی که مشاور قبلی بودند شامل استیو بانون ، خوانندگان رپ ، لیل وین و کداک بلک ، و آنتونی لواندوفسکی هستند. برای کسانی که به خاطر نمی آورند ، مهندس اتومبیل رانندگی خود را به اتهام سرقت اسرار تجاری از گوگل به جرم خود متهم كرد.

  لواندوفسكی پس از ترك كار Waymo متعلق به گوگل ، شركت راه انداز كامیون باری بدون راننده را تأسیس كرد ، که بعداً به اوبر فروخته شد. وی اعتراف کرد که 14000 پرونده را از کارفرمای سابق خود گرفته است ، از جمله یک سند حساس که برنامه ها ، معیارها و راه حل های فنی Waymo برای پروژه اتومبیل خود را مشخص می کند. وی 18 ماه زندان داشت ، اما مجازات وی تا زمان كاهش بیماری همه گیر آغاز نشده بود.

  ماه گذشته ، ترامپ ، دانكن هانتر ، كنگره سابق آمریكا را عفو كرد ، كه خود را به جرم سوuse استفاده بیش از 250 هزار دلار اعلام كرد بودجه مبارزات انتخاباتی برای هزینه های شخصی ، از جمله 1500 دلار در بازی های Steam.

  در اینجا لیست کاملی از بخشش ها و تخفیف های دونالد ترامپ وجود دارد.

خبرهای دیگر از صنعتی