خبر

 • تک بورد - با وجود نگرانی های Covid-19 ، MWC یک رویداد حضوری خواهد بود

  با وجود نگرانی های Covid-19 ، MWC یک رویداد حضوری خواهد بود
  6 روز و 4 ساعت قبل

  سیب زمینی داغ: کنگره جهانی موبایل (MWC) ، بزرگترین نمایشگاه تجارت جهانی موبایل ، ژوئن امسال در بارسلونا برگزار می شود و این یک رویداد حضوری خواهد بود. انجمن GSM سازمان دهنده می گوید که چندین محافظت Covid-19 در محل وجود خواهد داشت ، اما این نگرانی ها را کاهش نمی دهد که داشتن 50،000 شرکت کننده از سراسر جهان در یک مکان منجر به یک حادثه فراگیر شود.

  MWC یکی از اولین رویدادهای بزرگی بود که به دلیل ویروس کرونا در فوریه گذشته لغو شد. GSMA برای ادامه کنفرانس طولانی و سخت جنگیده بود ، اما با توجه به شرکت های LG ، Ericsson ، Nvidia ، Sony ، Amazon ، Intel ، Vivo و بسیاری از شرکت های دیگر ، دیگر انتخاب چندانی برای آن باقی نمانده است.

  این MWC سال ، که به جای تاریخ معمول فوریه در ماه ژوئن برگزار می شود ، یک رویداد حضوری خواهد بود - با فرض اینکه GSMA راه خود را پیدا کند. مدیر عامل شرکت جان هافمن به Mobile World Live گفت که برگزاری این نمایش ها "به مردم کمی امید می دهد ، می گوید بیایید از اثرات Covid-19 دور شویم و به چیزی عادی برگردیم."

  هافمن از MWC شانگهای به عنوان یک مثالی که برای رویداد مستقر در بارسلون دنبال می شود. نسخه چینی که هفته آینده برگزار می شود ، 20 هزار نفر حضور خواهد داشت که در مقایسه با 60 هزار نفری که در سال 2019 جذب شده بود ، کمتر خواهد بود.

  https://techbord.com MWC یک رویداد حضوری خواهد بود ، با وجود نگرانی های Covid-19

  انتظار می رود حدود 50،000 نفر در MWC بارسلونا شرکت کنند ، یعنی نیمی از 100000 بازدید کننده عادی. اقدامات امنیتی Covid مختلفی از جمله فاصله اجتماعی ، استفاده از ماسک اجباری ، ضد عفونی منظم و ثبت نام / اطلاعات بدون لمس و سایر موارد در نظر گرفته شده است. GSMA همچنین از همه افرادی که در آن شرکت می کنند می خواهد آزمایش Covid-19 منفی را طی 72 ساعت پس از ورود خود انجام دهند و آزمایش در محل انجام می شود.

  چین Covid-19 را بیشتر تحت کنترل دارد ، زیرا واکسن ها را بارگذاری کرده است. و تست با سرعت. موارد روزانه آن به ندرت بالای 30 است ، در حالی که اسپانیا ، که واکسیناسیون به آرامی در حال پیشرفت است ، به طور متوسط ​​هفت روز تقریباً 7000 مورد دارد.

  اگر GSMA آرزوی خود را داشته باشد و یک رویداد حضوری اتفاق بیفتد ، نگرانی هایی وجود دارد که ممکن است باعث افزایش مواردی شود مانند CES 2020 منجر به افزایش عفونت در لاس وگاس می شود.

خبرهای دیگر از صنعتی