خبر

 • تک بورد - با بازگشت بیت کوین ، ارزش بازار ارزهای دیجیتال از 2 تریلیون دلار عبور می کند

  با بازگشت بیت کوین ، ارزش بازار ارزهای دیجیتال از 2 تریلیون دلار عبور می کند
  2 روز و 18 ساعت قبل

  بازار ارزهای دیجیتال بار دیگر در راه است. به لطف رسیدن بیت کوین به بالاترین قیمت از ماه مه ، کل ارزش بازار ارزهای رمزنگاری شده برای اولین بار در چند ماه گذشته به بیش از 2 تریلیون دلار رسیده است. این خبر پس از آن منتشر می شود که اینتل اعلام کرد که 763،000 دلار در پلتفرم مبادله Coinbase سهم دارد.

  آوریل ماه پر رونقی برای ارزهای دیجیتال بود زیرا بیت کوین به بالاترین سطح خود یعنی 64000 دلار رسید و به افزایش کل ارزش بازار به بیش از 2 تریلیون دلار کمک کرد. اما عوامل متعددی از جمله محدودیت چین در استخراج و نفوذ ایلان ماسک ، قیمت BTC را تا اواسط ماه ژوئیه بیش از نصف کاهش داد.

   https://techbord.com با بازگرداندن مجدد بیت کوین

  قیمت بیت کوین در 12 ماه گذشته

  بیت کوین ، سرمایه بازار رمزنگاری از 2 تریلیون دلار عبور می کند در چند هفته گذشته به شدت افزایش یافته است و از کمی کمتر از 30،000 دلار به قیمت فعلی 46،000 دلار منتقل شده است. رویترز می نویسد که قیمت هنوز زیر 53000 دلار است که BTC برای حفظ ارزش 1 تریلیون دلار بازار نیاز دارد ، اما این کافی است که یکبار دیگر بازار کلی ارزهای رمزنگاری شده را به بالای 2 تریلیون دلار برساند.

  اتریوم ، دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار ، نیز در حال تجربه مجدد است. قیمت آن در حال حاضر 3،161 دلار است که بالاترین قیمت در سه ماه گذشته است. ارزش بازار ETH 370 میلیارد دلار است ، در حالی که بیت کوین در حال حاضر 862 میلیارد دلار است.

خبرهای دیگر از صنعتی