خبر

 • تک بورد - با افزایش 4.2 درصدی فروش تبلت ، اپل در رده اول قرار دارد ، اما پیش بینی می شود فروش آن کند شود

  با افزایش 4.2 درصدی فروش تبلت ، اپل در رده اول قرار دارد ، اما پیش بینی می شود فروش آن کند شود
  24 روز و 18 ساعت قبل

  مانند بسیاری از محصولات و خدمات فناوری ، فروش تبلت در طول همه گیری همه گیر افزایش یافته است. طبق معمول ، اپل همچنان پیشرو است ، زیرا تعداد صفحات بیشتری نسبت به سامسونگ رتبه دوم و لنوو رتبه سوم را به فروش رسانده است.

  به گفته شرکت تحلیلی IDC ، اپل 12.9 میلیون تبلت در سه ماهه دوم سال 2021 به فروش رسانده است که نسبت به سال گذشته 3.5 درصد افزایش داشته است. این با اعلام اخیر مدیرعامل تیم کوک مبنی بر اینکه iPad به تازگی موفق ترین ربع خود را در یک دهه گذشته تجربه کرده است ، مطابقت دارد.

  اپل در حال حاضر 31.9 share از بازار تبلت را در اختیار دارد. سامسونگ ، در مقام دوم ، 8 میلیون محموله را با 19.6 درصد سهم مدیریت کرد. غول کره ای رشد اقتصادی سالانه خود را 13.3 درصد افزایش داد ، اما بیشترین سود متعلق به Lenovo مقام سوم است. 4.7 میلیون محموله آن نشان دهنده افزایش 64.5 درصدی سالانه است.

  https://techbord.com 4.2 grow رشد می کند ، اما پیش بینی می شود فروش

  حمل و نقل جهانی تبلت ، با احترام IDC

  به لطف خط قرص های ارزان قیمت که شامل پیشنهادات ارزان قیمت مورد علاقه ما می شود ، کند شود- Fire HD 10 - آمازون نیز سه ماهه خوبی داشت. 4.3 میلیون محموله آن نشان دهنده افزایش 20.3 درصدی سالانه است.

  تنها پنج شرکت برتر که شاهد افت بودند ، هواوی بود که به 2.1 میلیون دستگاه تبلت کاهش یافت. این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال قبل -53.7 درصد کاهش یافته است ، نتیجه تحریم های آمریکا علیه شرکت چینی است.

  به طور کلی ، فروش جهانی تبلت برای 2Q21 4.2 درصد افزایش یافته است. 40.5 میلیون ، در حالی که محموله های Chromebook به رهبری HP با 68.6 درصد افزایش به 12.3 میلیون رسید. اما IDC هشدار می دهد که کاهش تقاضا همراه با کمبود تراشه به معنای کاهش احتمالی فروش در هر دو گروه است.

  https:/ /techbord.com اپل با افزایش 4.2 درصدی فروش تبلت ، تسلط دارد ، اما پیش بینی می شود فروش

  حمل و نقل جهانی Chromebook ، با احترام از IDC

  در سایر اخبار رایانه لوحی ، اخیراً جزئیات گوشی نوکیا T20 HMD Global را مشاهده کرد ، بودجه ای که می تواند پیشنهادات ارزان تر آمازون و سامسونگ را به چالش بکشد. به نظر می رسد iPad Mini بزرگترین طراحی خود را در پاییز امسال دریافت کند.

خبرهای دیگر از صنعتی