خبر

 • تک بورد - بایدن برای دیدار با مدیر عامل اینتل ، پت گلسینگر ، برای بحث در مورد مسائل زنجیره تامین نیمه هادی

  بایدن برای دیدار با مدیر عامل اینتل ، پت گلسینگر ، برای بحث در مورد مسائل زنجیره تامین نیمه هادی
  18 روز و 5 ساعت قبل

  چرا مهم است: تلاش های مداوم دولت بایدن برای حل مشکل کمبود نیمه هادی هفته آینده هنگامی که رئیس جمهور با مدیران تراشه سازان برتر و خودروسازان از جمله پت گلسینگر مدیر عامل اینتل ملاقات می کند ، گام دیگری برمی دارد.

  در ماه فوریه ، دولت بایدن اعلام کرد که درگیر بحران کمبود تراشه است که از جمله تأثیرات قابل توجهی در صنعت خودرو دارد. دبیر مطبوعاتی کاخ سفید جن پسکی گفت که تیم بایدن "نقاط احتمالی احتمالی زنجیره تأمین را شناسایی می کند و به طور فعال در کنار ذینفعان اصلی صنعت و با شرکای تجاری ما کار می کند تا اکنون کارهای بیشتری انجام دهد."

  رویترز گزارش می دهد که بایدن تیم جلسه ای را برای 12 آوریل تشکیل داده است تا در مورد مسائل زنجیره تامین نیمه هادی بحث کند. گفته می شود حاضران در این جلسه مشاور امنیت ملی بایدن ، جیك سالیوان ، دستیار اقتصادی برایان دیز ، و رئیس اینتل جلسینگر خواهند بود. این پول انگیزه های تولید و تحقیق و توسعه از جمله ایجاد مرکز ملی فناوری نیمه هادی را تأمین خواهد کرد.

  Pat Gelsinger

  گلسینگر اخیراً فاش كرد كه اینتل 20 میلیارد دلار برای دو كارآیی جدید متمركز به فناوری های فرآیند مبتنی بر EUV (ماوراV بنفش شدید) در 7 نانومتر و پایین در آریزونا هزینه خواهد كرد. در همین حال ، Global Foundries امسال بودجه توسعه خود را دو برابر کرده و به 1.5 میلیارد دلار رسیده است.

  کمبود تراشه جهانی منجر به وضعیتی شده است که یافتن کارت های گرافیک و بسیاری از اجزای دیگر تقریباً غیرممکن است و هزینه آن بالاتر از MSRP است. به نظر می رسد ایسوس قصد دارد قیمت محصولات خود را افزایش دهد ، در نتیجه ، و شایعاتی وجود دارد که انویدیا به عنوان راهی برای کاهش فشار ، عرضه GTX 1650 را به بازار دسک تاپ افزایش می دهد.

  تصویر Masthead اعتبار: وزیر دفاع آمریکا

خبرهای دیگر از صنعتی