خبر

 • تک بورد - بایدن آمازون را به دلیل نپرداختن مالیات فدرال منفجر می کند ، قول می دهد

  بایدن آمازون را به دلیل نپرداختن مالیات فدرال منفجر می کند ، قول می دهد "به آن پایان دهد "
  24 روز و 14 ساعت قبل

  یک سیب زمینی داغ: شرکت های بزرگ فناوری که درآمد میلیاردی دارند ، اما مالیات بر درآمد فدرال را کمی پرداخت می کنند یا اصلاً مالیات نمی دهند ، مدتهاست که یک مسئله داغ است. به عنوان مثال آمازون در سال 2018 بیش از 11 میلیارد دلار سود 0 دلار مالیات پرداخت کرد و حتی 129 میلیون دلار تخفیف مالیاتی از دولت دریافت کرد. اکنون ، رئیس جمهور بایدن شرکت را صدا کرده و گفته است ، "من نمی خواهم آنها را مجازات کنم ،

  دیروز بایدن هنگام سخنرانی در پیتسبورگ ، پنسیلوانیا ، هنگام رونمایی از برنامه هزینه های زیرساخت خود ، دو بار از آمازون نام برد ، که نرخ مالیات شرکتها را از 28 درصد به 28 درصد افزایش می دهد. همچنین یک شکاف محبوب در کد مالیات بسته شده است که به شرکتها اجازه می دهد سود خود را به خارج از کشور منتقل کنند.

  بایدن با استناد به گزارش سال 2019 ، 91 شرکت Fortune 500 را که از راه حل های مختلف برای جلوگیری از پرداخت مالیات بر درآمد فدرال در سال 2018 استفاده می کنند ، برجسته کرد ، "از جمله آمازون. "

  "یک آتش نشان ، یک معلم 22٪ پرداخت می کند - آمازون و 90 شرکت بزرگ دیگر مالیات فدرال را صفر می پردازند؟ من به این پایان می دهم ،" وی گفت.

  آمازون با افشای جزئیات پرداخت های مالیات خود در سال گذشته ، سنت را نقض کرد. هزینه های مالیات بر درآمد فدرال این شرکت در سال 2019 ، علاوه بر 2 میلیارد دلار در سایر انواع مالیات فدرال ، به بیش از 1 میلیارد دلار رسیده است ، اما این میزان هنوز هم تنها 6 درصد از درآمد عملیاتی 14.5 میلیارد دلاری آن را نشان می دهد. همانطور که توسط GeekWire گزارش شده است ، قوانین مالیاتی فدرال به آن اجازه داده است تا لایحه را به تأخیر بیندازد ، و به آمازون اجازه می دهد 162 میلیون دلار بلافاصله و 900 میلیون دلار به مرور پرداخت کند.

  آمازون در پاسخ به نظرات بایدن ، به توییتی توسط جی اشاره کرد. کارنی ، رئیس سیاست های عمومی و ارتباطات این شرکت و دبیر مطبوعاتی کاخ سفید در زمان رئیس جمهور پیشین باراک اوباما. وی همچنین مدیر ارتباطات بایدن بود.

  "اگر اعتبار مالیاتی تحقیق و توسعه یک" روزنه "باشد ، قطعاً یکی از کنگره ها به شدت در نظر گرفته شده است. اعتبار مالیات تحقیق و توسعه از سال 1981 وجود داشته است کارنی با توئیت خود ، 15 بار با حمایت دو جانبه 15 بار تمدید شد و در سال 2015 به صورت دائمی در آمد. " اعتبار مالیات تحقیق و توسعه از سال 1981 وجود داشته است ، با حمایت دو جانبه 15 بار تمدید شد و در سال 2015 در قانونی با امضای رئیس جمهور اوباما دائمی شد.

  - جی کارنی (JayCarney ) 31 مارس 2021

  قبل از آن توییت ، کارنی به انتقاد سناتور الیزابت وارن از استراتژی های مالیاتی آمازون پاسخ داد. "" تغییر قانون مطمئناً از شرکتهای متخلف به دلیل پیروی از آن بسیار مثمر ثمر است. او بهتر از تهدید به شکستن شرکت های آمریکایی است تا آنها نتوانند از رهبران منتخب انتقاد کنند. "

  با احترام فراوان ، سناتورewarren ، این درست نیست در مورد پرداخت مالیات آمازون. اما تغییر قانون مطمئناً از شرکتهای مقصر به دلیل پیروی از آن سودمندتر است و بسیار بهتر از تهدید به تجزیه شرکتهای آمریکایی است تا آنها نتوانند رهبران منتخب را مورد انتقاد قرار دهند. https://t.co/borLvn5GZu

  - جی کارنی (JayCarney) 31 مارس 2021

  آمازون در حال حاضر کابوس روابط عمومی را تجربه می کند. گزارش اخیر ادعا کرد که کارگران تحویل آن باید با نظارت هوش مصنوعی موافقت کنند یا خطر از دست دادن شغل خود را داشته باشند. همچنین سعی کرد با گفتن اینکه کارمندان در بطری ادرار نمی کنند شهرت نامطلوب خود را رد کند و توییتر با کارگران جعلی در حال دفاع از آمازون در میان فشار اتحادیه در کارخانه آلاباما قرار گرفته است.

خبرهای دیگر از صنعتی