خبر

 • تک بورد - بال آلفابت در مسیر دستیابی به 100000 نقطه عطف تحویل هواپیماهای بدون سرنشین تا پایان این ماه است

  بال آلفابت در مسیر دستیابی به 100000 نقطه عطف تحویل هواپیماهای بدون سرنشین تا پایان این ماه است
  24 روز و 16 ساعت قبل

  رویای تحویل هواپیماهای بدون سرنشین به اندازه همه جا که توسط انسان ساخته می شود ، هنوز زنده است و شرکت هایی مانند Wing تمام تلاش خود را برای یافتن یک استراتژی عملی برای چگونگی انجام این کار در مقیاس بزرگ انجام می دهند. تا کنون ، شرکت متعلق به Alphabet حدود 400،000 پرواز آزمایشی انجام داده است و در مسیر رسیدن به 100،000 تحویل در دو سال از آغاز برنامه آزمایشی خود در لوگان ، استرالیا قرار دارد.

  شرکت تحویل هواپیماهای بدون سرنشین Wing امروز اعلام کرد که احتمالاً تا پایان این هفته بیش از 100،000 تحویل مشتری خواهد داشت. این نقطه عطف درست زمانی که شرکت متعلق به Alphabet پس از دومین سالگرد تاسیس خود پس از راه اندازی آزمایشی در لوگان ، استرالیا ، محل سکونت بیش از 300،000 نفر ، نزدیک می شود.

  Wing می گوید که بیش از 10،000 فنجان قهوه تحویل داده است. ، 1200 مرغ بریان و 1700 بسته میان وعده فقط برای ساکنان لوگان ، اما این شرکت همچنین در فنلاند و ایالات متحده فعالیت می کند ، جایی که تا به حال بیش از 50،000 پهپاد تحویل داده است. اعداد ممکن است کوچک به نظر برسند ، اما این فقط به این دلیل است که خدمات برای همه ساکنان این شهرها قابل دسترسی نیست و مجموعه کلی کالاهای قابل تحویل نسبتاً کم است.

  هواپیماهای بدون سرنشین تحویل به طور کلی بین شش تا ده دقیقه طول می کشد تا به مقصد برسید و شرکت می گوید رکورد فعلی از سفارش تا رسیدن دو دقیقه و 47 ثانیه است. برد این پهپادها 9 مایل (9.65 کیلومتر) است و برای حمل بسته هایی با وزن تا 2.6 پوند (1.2 کیلوگرم) طراحی شده است. آنها به طور معمول در ارتفاع حدود 150 فوت (45 متر) پرواز می کنند و هنگام رسیدن به حدود 23-25 ​​فوت (7 متر) فرود می آیند ، پس از آن به آرامی بستنی را پایین می آورند و بسته را بدون نیاز به دخالت انسان آزاد می کنند.

  Wing قصد دارد به شهرهای متوسط ​​تری مانند فلورانس ، ایتالیا ، منچستر ، انگلستان و نیواورلئان ایالات متحده گسترش یابد. این شرکت تنها کسی نیست که قصد دارد تحویل هواپیماهای بدون سرنشین را به جریان اصلی وارد کند ، اما شانس مناسبی برای کارکردن آنها به لطف پهپادهای خود دارد ، این هواپیماها به گونه ای طراحی شده اند که در دو حالت پرواز ثابت و بال پرواز عمل می کنند. تنها معایب آنها سر و صدا و نیاز به یافتن مکانی با فضای کافی برای تحویل ایمن است ، به این معنی که این فقط در حومه شهرها و مناطق شهری با تراکم کم کار می کند.

   https://techbord.com بال الفبا در مسیر دستیابی به 100000 نقطه عطف تحویل هواپیماهای بدون سرنشین تا پایان این ماه

  در این مرحله نکته ، مشخص نیست که آیا مدل تحویل هواپیماهای بدون سرنشین می تواند به خوبی مقیاس بندی کند و سودآوری هنوز یک موضوع مبهم است. در اوایل سال جاری ، یک گزارش Wired به جزئیات بسیار خوبی پرداخت که چگونه رویای آمازون برای ادغام هواپیماهای بدون سرنشین در امپراتوری لجستیک و تحویل خود به هیچ وجه معنی دار نشد.

خبرهای دیگر از صنعتی