خبر

 • تک بورد - بازیهای فوق عادی همچنان بر بازار تلفن همراه تسلط دارند

  بازیهای فوق عادی همچنان بر بازار تلفن همراه تسلط دارند
  14 روز و 14 ساعت قبل

  همانند بازی های ویدئویی و سرویس های پخش جریانی ، بازار بازی های تلفن همراه در حالی که جهان در سال گذشته قفل شده بود ، شاهد افزایش بود. اما آیا کاهش محدودیت ها و افتتاح فعالیت های فضای باز به صنعت در طول 2021 آسیب رسانده است؟ نه ، برعکس: مصرف کنندگان 1.7 میلیارد دلار برای بازیهای اندروید و iOS در هفته در سراسر جهان در نیمه اول سال جاری هزینه کردند و بازیهای فوق موبایل همچنان محبوب ترین هستند.

  گزارش Annie's Mobile Gaming Tear Down در سال 2021 نشان می دهد که هزینه بازی های تلفن همراه امسال به 120 میلیارد دلار می رسد. این امر نشان می دهد 20 درصد بیش از 100 میلیارد دلار در سال 2020 افزایش می یابد. در عین حال هزینه های هفتگی 24 درصد سالانه و 40 درصد نسبت به روزهای قبل از همه گیری سال 2019 افزایش یافته است.

   https://techbord.com بازیهای فوق عادی همچنان بر بازار موبایل تسلط دارند

  بازیهای فوق العاده معمولی ، که آسان توصیف می شوند -برای بازی ، معمولاً رایگان و با رابط های مینیمالیستی ، همچنان سهم بیشتری از بارگیری بازی های تلفن همراه در بازار را به خود اختصاص دهید. عناوینی مانند Bridge Racer و High Heels بیشترین بارگیری را دریافت کردند. در سایر نقاط ، زیرشاخه های پازل و اکشن به ترتیب 16 و 37 درصد از نیمه اول سال 2020 رشد کردند.

  https://techbord.com بازیهای فوق عادی همچنان بر بازار موبایل تسلط دارند

  بازیهای تلفن همراه بیشتر ماهانه بیش از 1 میلیون دلار درآمد دارند-به طور متوسط ​​بیش از 810 در نیمه اول سال 2021. 6 Y سالانه و 25 compared در مقایسه با سال 2019. چندان شگفت آور نیست که برخی از بازی هایی که مردم بیشترین هزینه را صرف کرده اند Roblox ، Genshin Impact و Honor of Kings هستند.

  در ایالات متحده ، اکثر گیمرهای موبایل زن (64). این امر غیر معمول نیست زیرا تنها مناطق بزرگ با تعداد کاربران مرد بیشتر از زنان ژاپن (56٪ مرد) و کره جنوبی (53٪ مرد) هستند.

  عوامل متعددی در پشت سر گذاشتن هزینه های تلفن همراه وجود دارد. امسال: مردم همچنان به بازی هایی که در اوج همه گیری بارگیری کرده اند ، ادامه می دهند. کمبود و هزینه کنسول های جدید و سخت افزار رایانه به این معناست که مصرف کنندگان بیشتری به موبایل روی آورده اند. و افرادی که به سر کار باز می گردند همچنان از این بازی ها در طول رفت و آمد خود استفاده می کنند.

خبرهای دیگر از صنعتی