خبر

 • تک بورد - بازار رایانه های شخصی در سه ماهه دوم 17 درصد جهش کرد ، اما فروش تبلت ها متوقف شد

  بازار رایانه های شخصی در سه ماهه دوم 17 درصد جهش کرد ، اما فروش تبلت ها متوقف شد
  27 روز و 4 ساعت قبل

  با تغییر همه گیر زندگی کاری بسیاری از افراد از محل کار به خانه یا ترکیبی ، بازار رایانه های شخصی همچنان در حال شکوفایی است. بر اساس گزارش جدید ، فروش سه ماهه دوم نسبت به مدت مشابه سال گذشته 16.6 درصد افزایش یافته و در مجموع به 36.8 میلیون محموله رسیده است. اما در حالی که خبر خوبی برای سازندگان رایانه های شخصی است ، فروش تبلت ها رکود کرده است.

  آخرین ارقام فصلی از شرکت تحقیقات بازار Canalys نشان می دهد که مجموع محموله های رایانه رومیزی ، نوت بوک ، رایانه لوحی و ایستگاه های کاری تقریباً سالانه 17 درصد رشد سالیانه داشته و نوت بوک ها بهترین عملکرد گروه را داشته اند. مدیریت 27 درصد افزایش با افزایش 23 درصدی بیش از سه ماهه دوم سال 2020 ، دسکتاپ ها چندان عقب نیفتادند.

  https://techbord.com بازار کامپیوترهای شخصی در سه ماهه دوم 17 درصد جهش کرد ، اما فروش تبلت متوقف شد

  چهار شرکت از پنج شرکت برتر رشد سالانه دو رقمی را تجربه کردند. تنها استثنا اپل رتبه دوم بود که در سه ماهه دوم -2.8 درصد افت کرد. با این حال ، نوت بوک های آن با محبوبیت MacBook های M1 مجهز به 24 درصد افزایش یافت. توسط اپل ، دل ، لنوو و سامسونگ ، که دومی از مهمترین رشد سالانه برخوردار بودند: 51.4٪.

   https://techbord.com بازار رایانه های شخصی در سه ماهه دوم 17 درصد رشد کرد ، اما محموله های تبلت متوقف شد

  " در حال حاضر مشخص است که موارد استفاده از همه گیری مربوط به همه گیری تا آینده نیز گسترش خواهد یافت ، "برایان لینچ ، تحلیلگر تحقیقاتی در Canalys گفت. "این به یک فرصت تازه سازی قابل توجه در آینده اشاره می کند - اخبار فوق العاده برای فروشندگان رایانه های شخصی و کانال و شرکای آنها و اکوسیستم. بخش های تجاری و آموزشی منفجر شده اند و پتانسیل تازه سازی فوق العاده ای را ایجاد کرده است. اقتصاد ایالات متحده به خوبی از مشکلات همه گیر خود عقب نشینی کرده است و کسب و کارهای کوچک در حال بازیابی هستند که منجر به موجی از خرید از بخش می شود. "

  این خبر برای رایانه های لوحی خوب نبود. سه ماهه چهارم سال 2020 به دلیل افزایش 40 درصدی محموله ها در سال (19.2 میلیون نفر) بهترین بخش در شش سال گذشته بود ، اما در سه ماهه دوم سال 2021 بازار تبلت ها با -1 درصد سالانه به 11.3 میلیون رسید. اپل این بسته را مانند همیشه با 45 درصد سهم ، پس از آن آمازون (22 درصد) و سامسونگ (18 درصد) قرار دارند.

  https://techbord.com بازار رایانه های شخصی در سه ماهه دوم 17 درصد افزایش یافت ، اما فروش تبلت ها متوقف شد

  ما شاهد این بودیم که شرکت های بیشتری از جمله اپل و فیس بوک برنامه ریزی شده خود را به تاخیر انداختند " بازگشت به دفتر ”در نتیجه نوع کووید دلتا ، که منجر به تقاضای اضافی برای رایانه ها می شود. "صنعت رایانه های شخصی ایالات متحده برای آینده ای روشن در نظر گرفته شده است. رایانه های شخصی ، خواه محل کار ، مدرسه یا اوقات فراغت در خانه ، بیشتر از همیشه در دست کاربران است. لینچ می گوید

  ادغام دستگاه ها در زندگی روزمره به آینده ای خوش برای بازار اشاره می کند

خبرهای دیگر از صنعتی