خبر

 • تک بورد - بازار جهانی بازی ها امسال برای اولین بار رو به افول است ، اما نگران نباشید

  بازار جهانی بازی ها امسال برای اولین بار رو به افول است ، اما نگران نباشید
  19 ساعت و 2 دقیقه قبل

  گزارش جدید پیش بینی می کند که بازار بازی ها در سال 2021 کاهش خواهد یافت ، اما جای نگرانی نیست - می توان علت سقوط را همه گیر همه گیر دانست. پیش بینی می شود این صنعت با پشت سر گذاشتن نقطه عطف 200 میلیارد دلاری در سال 2023 ، سریعاً جهش کند.

  در آخرین گزارش تخمین های بازار بازی های خود ، نیوزو پیش بینی کرده است که 2.9 میلیارد بازیکن در سراسر جهان به بازار جهانی بازی ها در سال جاری 175.8 میلیارد دلار کمک کند. این رقم کاهش 1.1 درصدی را نسبت به سال 2020 نشان می دهد ، اولین سقوط ثبت شده توسط شرکت تحلیلی.

  کاهش سال به سال نگرانی هر صنعتی است ، اما همانطور که همه ما می دانیم ، 2020 سالی بی سابقه بود. همه گیر شدن و محدودیت های ناشی از آن ، تعداد افرادی که سرگرمی های خانگی را ترجیح می دهند سر به فلک می کشد و ورود PS5 و Xbox Series X / S به بازار بازی ها رونق بیشتری می بخشد. این در سال گذشته 177.8 میلیارد دلار درآمد داشت که سالیانه 23.1 درصد رشد داشت.

  در حالی که بیماری همه گیر تأثیر مثبتی بر صنعت بازی در سال 2020 داشت ، اختلالی که در زنجیره های عرضه جهانی ، تولید بازی و تراشه سازی ایجاد کرد اکنون احساس می شود در نتیجه ، بازار بازی های رایانه ای قرار است 1.7٪ کاهش یابد و به 35.9 میلیارد دلار در سال 2021 ، با 33.3 میلیارد دلار صرف بازی های بارگیری شده و جعبه ای و 2.6 میلیارد دلار برای بازی های مرورگر ، کاهش یابد. پیش بینی می شود درآمد بازی های کنسول ها 8.9٪ کاهش یابد و به 49.2 میلیارد دلار برسد.

خبرهای دیگر از صنعتی