خبر

 • تک بورد - بازار تلفن های هوشمند در Q4 دوباره بهبود یافت ، بیشتر به لطف اپل

  بازار تلفن های هوشمند در Q4 دوباره بهبود یافت ، بیشتر به لطف اپل
  18 روز و 16 ساعت قبل

  سه ماهه اول سال 2020 برای صنعت گوشی های هوشمند دشوار بود. همه گیری ، کاهش مداوم سالانه را تضمین می کند ، اما بازار در Q4 چرخش می کند. اپل می تواند اعتبار زیادی را برای تغییر این کار در نظر بگیرد: کوپرتینو بیش از هر فروشنده دیگری که در یک چهارم گذشته موفق به فروش آیفون شده است ، آیفون فروخت.

  آخرین گزارش حمل و نقل تلفن های هوشمند IDC نشان می دهد که 385.9 میلیون دستگاه گوشی از اول اکتبر تا 31 دسامبر سال گذشته ارسال شده است که در مقایسه با سه ماهه مشابه سال 2019 رشد 4.3 درصدی را نشان می دهد.

  دوره سپر برای اپل. این شرکت 90.1 میلیون آیفون را در Q4 به فروش رسانده و 23.4 درصد از کل بازار را به خود اختصاص داده است. این شرکت همچنین بیشترین نرخ رشد سالانه را در بین سایر شرکت ها داشته است: 22.2 درصد.

  در گزارش درآمد اخیر خود ، اپل گفت Q4 سه ماهه اول فروش بیش از 100 میلیارد دلار فروش است که 59 درصد آن از طریق فروش بوده است. آیفون ها.

  https://techbord.com بازار تلفن های هوشمند در Q4 دوباره بهبود یافت ، بیشتر به لطف اپل

  پس از اپل ، سامسونگ در رتبه دوم و شیائومی در رتبه سوم قرار گرفتند. رشد 32 درصدی سالانه این شرکت چینی بزرگترین پنج شرکت برتر بود.

  این خبر بدی برای هواوی بود. با تحریم های ایالات متحده که سرانجام اثری داشته است ، 32.2 میلیون تلفن هوشمندی که آن را حمل کرده 42.4 درصد کاهش نسبت به سال قبل را نشان می دهد. این شرکت واحد Honor خود را در ماه نوامبر با بیش از 15 میلیارد دلار فروخت و ممكن است همین كار را با مارك های Mate و P خود انجام دهد.

  "عناصر زیادی وجود دارند كه به بهبود بازار تلفن های هوشمند دامن می زنند - تقاضای پنهان ، فشار مستمر برای عرضه 5G ، تبلیغات تهاجمی و محبوبیت تلفن های ارزان قیمت تا متوسط ​​"، گفت: نبیلا پوپال ، مدیر تحقیقاتی با ردیاب های دستگاه تلفن همراه در سراسر جهان IDC.

  "Lockdowns همچنین باعث می شود افرادی که در مناطقی مانند اوقات فراغت ، مسافرت و صرف غذا صرف هزینه کمتری می کنند - و تلفن های هوشمند از این مزیت بهره مند می شوند. علاوه بر همه این عوامل ، بهبود سریع و انعطاف پذیری زنجیره تامین تلفن های هوشمند نیز باید اعتبار داشته باشد. . "

   https://techbord.com بازار تلفن های هوشمند در Q4 دوباره بهبود یافت ، بیشتر به لطف اپل

  محموله های کل برای کل سال چیزی کمتر از 1.3 میلیارد بود. این هنوز 5.9 درصد کمتر از سال 2019 است ، اما IDC معتقد است که تقاضا برای رشد ادامه دارد و روند بهبود بازار تسریع خواهد شد.

خبرهای دیگر از صنعتی