خبر

 • تک بورد - این مرد پس از یک سال انتظار برای پردازنده گرافیکی خود ، به فروشگاه مغازه کیک سالگرد ارسال کرد

  این مرد پس از یک سال انتظار برای پردازنده گرافیکی خود ، به فروشگاه مغازه کیک سالگرد ارسال کرد
  12 روز و 16 ساعت قبل

  Facepalm: ممکن است مدتی طول بکشد تا دستورات GPU برآورده شوند ، اما وقتی یک سال منتظر ماندید و هنوز نیامده است ، چه کاری باید انجام دهید؟ ظاهراً به رشوه متوسل می شود. رشوه دادن با کیک به همان اندازه خنده دار است ، اگر چنین اتفاقی برای شما افتاد ، لطفاً مغازه را برای کلاهبرداری گزارش دهید و در مورد لغو اتهام با بانک خود صحبت کنید.

  مردی در لهستان در سپتامبر سال گذشته یک RTX 3080 سفارش داد. پس از مغرور شدن در مغازه ای که سفارش داده بود ، که ادعا می کرد GPU های کافی از Nvidia و AIB برای آنها ارسال نشده است ، او یک کیک سالگرد برای آنها فرستاد تا از آنها بابت وقت سپری شده تشکر کند.

  بیایید ، او چند روز بعد GPU خود را دریافت کرد.

  https://techbord. com این مرد پس از یک سال انتظار برای پردازنده گرافیکی خود ، به فروشگاه یک کیک سالگرد فرستاد

  (به زبان لهستانی " یک سال با هم "، و شماره سفارش او روی پایین.)

  داستان و عکس ها توسط نانوایی ، E-Torty به اشتراک گذاشته شد. آنها آن را یکی از جالب ترین سفارشات خود نامیدند. آنها پیام اصلی مشتری را برای آنها به اشتراک گذاشتند ، که به راحتی از لهستانی به این شکل ترجمه شده است: >

  من می خواهم یک کیک به این فروشگاه بفرستم: ██████

  من می خواهم برای آنها یک کیک سالگرد ارسال کنم تا به آنها یادآوری کنم که آنها سفارش من را انجام نداده اند RTX 3080 دقیقاً یک سال پیش. آنها ادعا می کنند که هیچ چیزی از طرف سازنده ارسال نشده است.

  دوست دارم کیک بگوید: "یک سال با هم 600000022222. "

  در مورد کیک خود ، من یک چیزکیک سنتی متوسط ​​می خواهم.

  در پست فیس بوک خود ، E-Torty می گوید که عکس زیر با عنوان "کار کرد! " کمی بعد از تحویل کیک برای آنها ارسال شد.

  اگرچه E-Torty نام مغازه را مبهم کرد ، اما VideoCardz کارهایی را انجام داد و مشخص کرد که احتمالاً خرده فروش لهستانی X-kom است. آنها به دلیل تاخیر و خدمات بد مشتری کمی شهرت دارند.

  https://techbord.com پس از انتظار در سال GPU خود ، این مرد به فروشگاه یک کیک سالگرد فرستاد

  VideoCardz در ماه آگوست گزارش داد که برخی از مشتریان آنها که 10 ماه قبل RTX 3070s و RTX 3080s سفارش داده بودند ، در حال حاضر RTX 3060s ( و بدون بازپرداخت) به عنوان جایگزین. X-kom همچنین ادعا کرد که RTX 3060 به اندازه مدل های گران قیمت قوی است ، اما این واقعیت ندارد.

  اعتبار سرسخت: Sumeet Singh

خبرهای دیگر از صنعتی