خبر

 • تک بورد - این رسمی است: انویدیا Arm را خریداری می کند

  این رسمی است: انویدیا Arm را خریداری می کند
  12 روز و 22 ساعت قبل

  جنسن هوانگ ، مدیرعامل انویدیا در خرید آرم ، اظهار داشت که انویدیا اولین شرکت محاسباتی را برای سن هوش مصنوعی خواهد ساخت که انویدیا مدتهاست به عنوان آینده معرفی می کند. با دسترسی به IP Arm و معماری مجموعه دستورالعمل Arm که زیربنای تراشه های مبتنی بر Arm است ، انویدیا قصد دارد CPU های سفارشی خود را بسازد تا بتواند به مرکز داده ها ، هوش مصنوعی ، داده های بزرگ ، وسایل نقلیه مستقل ، ابر رایانه ها دامن ب

  انویدیا اعلام کرد که در معامله ای به ارزش 40 میلیارد دلار با استفاده از سهام عادی و پول نقد ، با SoftBank برای خرید Arm Limited به توافق رسیده است. در حالی که انویدیا دارنده Arm و نمونه کارهای IP پرسود آن خواهد بود ، معامله شامل گروه خدمات اینترنت اشیا Arm Arm نیست که با SoftBank باقی بماند.

  انتظار می رود معامله "بلافاصله منسوب به سود ناخالص و غیر GAAP انویدیا برای هر سهم. "علاوه بر این ، سافت بانک یادداشت می کند که همچنان از طریق سهام سهامدار خود در انویدیا سرمایه گذاری در Arm ادامه خواهد داشت که انتظار می رود زیر 10 درصد باشد.

  < در این مرحله چندین مانع نظارتی برطرف خواهد شد و انویدیا خاطرنشان می کند که انجام این خرید ممکن است 18 ماه طول بکشد. این معامله نیاز به تأیید نظارتی از انگلستان ، چین ، اتحادیه اروپا و ایالات متحده دارد.

  https: / /techbord.com این رسمی است: انویدیا Arm را خریداری می کند

  انویدیا اظهار داشت که آنها همچنان به حفظ بی طرفی Arm در صدور مجوز IP خود متعهد هستند. "مدل کسب و کار Arm بسیار درخشان است. ما مدل مجوز باز و بی طرفی مشتری را حفظ خواهیم کرد ، در هر صنعت به مشتریان در سراسر جهان خدمت خواهیم کرد و سبد صدور مجوز IP Arm را با فناوری GPU و AI پیشرفته Nvidia در جهان گسترش خواهیم داد." جنسن هوانگ در نامه ای به کارمندان انویدیا.

  علاوه بر این ، انویدیا قصد دارد Arm را در انگلستان مستقر کند ، همچنین IP و علائم تجاری Arm را در انگلستان ثبت کند

  انویدیا با برنامه ریزی برای گسترش حضور تحقیق و توسعه Arm و همچنین ساخت ابر رایانه جدید Arm-based که در یک تحقیق جدید AI قرار دارد ، متعهد شده است تا در آینده در پایگاه اصلی Arm در کمبریج سرمایه گذاری های قابل توجهی انجام دهد. مرکز تحقیقاتی جدید AI همچنین شاهد بورسیه های پژوهشی میزبان انویدیا و Arm ، آموزش هوش مصنوعی و همچنین یک شتاب دهنده استارتاپی خواهد بود که بر اساس برنامه Invision Nvidia ساخته خواهد شد. انویدیا روز دوشنبه 14 سپتامبر میزبان یک کنفرانس کنفرانس و پخش اینترنتی خواهد بود تا درباره جزئیات خرید بیشتر بحث کند.

خبرهای دیگر از صنعتی