techbord.com این رسمی است: انویدیا Arm را خریداری می کند

جنسن هوانگ ، مدیرعامل انویدیا در خرید آرم ، اظهار داشت که انویدیا اولین شرکت محاسباتی را برای سن هوش مصنوعی خواهد ساخت که انویدیا مدتهاست به عنوان آینده معرفی می کند. با دسترسی به IP Arm و معماری مجموعه دستورالعمل Arm که زیربنای تراشه های مبتنی بر Arm است ، انویدیا قصد دارد CPU های سفارشی خود را بسازد تا بتواند به مرکز داده ها ، هوش مصنوعی ، داده های بزرگ ، وسایل نقلیه مستقل ، ابر رایانه ها دامن ب

انویدیا اعلام کرد که در معامله ای به ارزش 40 میلیارد دلار با استفاده از سهام عادی و پول نقد ، با SoftBank برای خرید Arm Limited به توافق رسیده است. در حالی که انویدیا دارنده Arm و نمونه کارهای IP پرسود آن خواهد بود ، معامله شامل گروه خدمات اینترنت اشیا Arm Arm نیست که با SoftBank باقی بماند.

انتظار می رود معامله "بلافاصله منسوب به سود ناخالص و غیر GAAP انویدیا برای هر سهم. "علاوه بر این ، سافت بانک یادداشت می کند که همچنان از طریق سهام سهامدار خود در انویدیا سرمایه گذاری در Arm ادامه خواهد داشت که انتظار می رود زیر 10 درصد باشد.

< در این مرحله چندین مانع نظارتی برطرف خواهد شد و انویدیا خاطرنشان می کند که انجام این خرید ممکن است 18 ماه طول بکشد. این معامله نیاز به تأیید نظارتی از انگلستان ، چین ، اتحادیه اروپا و ایالات متحده دارد.

https: / /techbord.com این رسمی است: انویدیا Arm را خریداری می کند

انویدیا اظهار داشت که آنها همچنان به حفظ بی طرفی Arm در صدور مجوز IP خود متعهد هستند. "مدل کسب و کار Arm بسیار درخشان است. ما مدل مجوز باز و بی طرفی مشتری را حفظ خواهیم کرد ، در هر صنعت به مشتریان در سراسر جهان خدمت خواهیم کرد و سبد صدور مجوز IP Arm را با فناوری GPU و AI پیشرفته Nvidia در جهان گسترش خواهیم داد." جنسن هوانگ در نامه ای به کارمندان انویدیا.

علاوه بر این ، انویدیا قصد دارد Arm را در انگلستان مستقر کند ، همچنین IP و علائم تجاری Arm را در انگلستان ثبت کند

انویدیا با برنامه ریزی برای گسترش حضور تحقیق و توسعه Arm و همچنین ساخت ابر رایانه جدید Arm-based که در یک تحقیق جدید AI قرار دارد ، متعهد شده است تا در آینده در پایگاه اصلی Arm در کمبریج سرمایه گذاری های قابل توجهی انجام دهد. مرکز تحقیقاتی جدید AI همچنین شاهد بورسیه های پژوهشی میزبان انویدیا و Arm ، آموزش هوش مصنوعی و همچنین یک شتاب دهنده استارتاپی خواهد بود که بر اساس برنامه Invision Nvidia ساخته خواهد شد. انویدیا روز دوشنبه 14 سپتامبر میزبان یک کنفرانس کنفرانس و پخش اینترنتی خواهد بود تا درباره جزئیات خرید بیشتر بحث کند.

این رسمی است: انویدیا Arm را خریداری می کند
industry/این-رسمی-است-انویدیا-arm-را-خریداری-می.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Galaxy S21 و Z Fold سامسونگ می توانند از S Pen پشتیبانی کنند ، در سال 2021 هیچ Galaxy Note جدیدی وجود ندارد
techbord.com برخی از کنسول های PS5 نسبت به بقیه بلندتر هستند زیرا از فن های مختلفی استفاده می کنند
techbord.com رصدخانه نمادی Arecibo پس از خرابی کابل و سازه خرد می شود
techbord.com Wyze از ساعت هوشمند 20 دلاری با صفحه نمایش رنگی ، ردیابی تناسب اندام خبر داد
techbord.com Flight Simulator 2020 مایکروسافت پشتیبانی SteamVR را در این ماه دریافت می کند
techbord.com
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.