خبر

 • تک بورد - اینتل مرحله اول فروش تجاری SSD به SK Hynix را می بندد

  اینتل مرحله اول فروش تجاری SSD به SK Hynix را می بندد


  24 روز و 13 ساعت قبل

  چرا مهم است: اینتل اولین مرحله از معامله خود را برای فروش تجارت درایو حالت جامد خود به SK Hynix تکمیل کرده است. این قرارداد، اگر به خاطر داشته باشید، در اکتبر 2020 اعلام شد. در آن زمان، اینتل موافقت کرد که کسب و کار NAND SSD، تجارت قطعات NAND و ویفر خود، و مرکز تولید حافظه Dalian NAND خود در چین را به مبلغ 9 میلیارد دلار کنار بگذارد.

  در این مرحله اول، SK Hynix بیش از 7 میلیارد دلار را تحویل خواهد داد، و اینتل IP خاصی را در رابطه با ساخت و طراحی ویفرهای فلش NAND حفظ خواهد کرد. سازنده تراشه می‌تواند تا پایان بسته شدن نهایی که انتظار می‌رود زودتر از مارس 2025 انجام شود، از تأسیسات دالیان برای تولید ویفرها استفاده کند.

  پس از بسته شدن نهایی، SK Hynix مسئولیت این کارخانه را بر عهده خواهد گرفت. دارایی های SSD باقی مانده از اینتل، از جمله کارمندان تحقیق و توسعه، برای 2 میلیارد دلار اضافی.

  SK Hynix در حال انتقال دارایی ها به یک شرکت تابعه جدید به نام Solidigm است، نامی که گفته می شود منعکس کننده الگوی جدیدی در ذخیره سازی حالت جامد است. این لباس توسط Robert B. Crooke، که قبلا به عنوان SVP و GM گروه Solutions حافظه غیر فرار اینتل خدمت می کرد، رهبری می شود و دفتر مرکزی آن در سن خوزه خواهد بود.


  تگ ها:

  اینتل , مرحله , فروش , تجاری , hynix , بندد


  v 8
خبرهای دیگر از صنعتی