خبر

 • تک بورد - اینتل بیش از 2 میلیارد دلار را برای کمک به کارمندان خود کنار می گذارد

  اینتل بیش از 2 میلیارد دلار را برای کمک به کارمندان خود کنار می گذارد


  1 ماه قبل

  TL;DR: اینتل اخیراً ارائه ای را با کارمندان خود به اشتراک گذاشته است که می گوید بودجه جبران خسارت خود را بیش از 2 میلیارد دلار افزایش می دهد. بودجه جدید 1 میلیارد دلار دستمزد و 1.4 میلیارد دلار غرامت سهام اضافه کرده است. بیشتر آن به کارمندان فعلی تعلق می گیرد، اما برخی برای جذب نیروهای جدید استفاده می شود.

  اینتل در بیانیه‌ای اعلام کرد که تغییر ساختار پرداخت‌ها "طراحی شده است تا اینتل را قادر سازد در نبرد شدید برای استعدادها در بازار رقابتی امروز پیروز شود". این فرهنگ آنها را "دوباره" می بخشد و استراتژی تجاری شرکت را "محرک" می کند.

  در اورگان، که برخی از بزرگترین تاسیسات تولیدی اینتل را در خود جای داده است، این شرکت سالانه حدود 4.6 میلیارد دلار به 21000 نفر محلی خود پرداخت می کند. کارمندان در سطح جهانی، حدود 110000 کارمند دارد.

  بودجه جدید یک میلیارد دلار دستمزد و 1.4 میلیارد دلار غرامت سهام اضافه کرده است. اگر به طور مساوی به اشتراک گذاشته شود، به ازای هر کارمند حدود 20000 دلار خواهد بود.

  https://techbord.com <b>اینتل</b> در حال <b>کنار</b> گذاشتن است. 2 <b>میلیارد</b> <b>دلار</b> برای دادن به کارمندانش

  اما به طور نامتناسبی به کارمندان با دانش تخصصی و کارمندان بالا اختصاص داده خواهد شد. اینتل ممکن است نگران شکار استعدادهای رقبای خود باشد، چیزی که اینتل خود به آن بدنام است.

  طبق سایت‌های بررسی شرکت‌های مختلف، از لحاظ تاریخی اینتل عادت داشته است که به تکنسین‌های خود دستمزد کمتری بدهد. افزایش سالانه ناچیز اینتل در بررسی‌های منفی این شرکت برجسته است. جو در خط تولید اینتل نیز متشنج است. اخیراً به ویژه برای این منظور، اینتل می‌خواهد تا حدی از این تنش‌ها را با مرخصی‌های با حقوق بیشتر و خدمات پشتیبانی سلامت روان کاهش دهد.

  اینتل اگر می‌خواهد کارمندان کافی برای کارکنان برنامه‌ریزی‌شده بسیاری از توسعه‌های خود را جذب کند، باید خود را جذاب‌تر کند. ، که شامل اضافه شدن 3 میلیارد دلار به پردیس اورگان آن، یک فاب 7 میلیارد دلاری در مالزی، سومین فابریک ایرلندی آنها، و یک فاب برنامه ریزی شده در آلمان است.


  تگ ها:

  اینتل , میلیارد , دلار , کارمندان , کنار , گذارد


  v 7
خبرهای دیگر از صنعتی