خبر

 • تک بورد - اینتل برای به روزرسانی کارخانه خود در نیومکزیکو 3.5 میلیارد دلار هزینه می کند

  اینتل برای به روزرسانی کارخانه خود در نیومکزیکو 3.5 میلیارد دلار هزینه می کند
  10 روز و 7 ساعت قبل

  اینتل اعلام کرده که قصد دارد 3.5 میلیارد دلار برای به روزرسانی یکی از امکانات تولید تراشه خود در ریو رانچو ، نیومکزیکو هزینه کند. ایده این است که سرمایه گذاری سنگین به مقابله با کمبود جهانی تراشه کمک می کند ، اما مدتی طول می کشد تا پول کار خود را انجام دهد.

  این پول برای تجهیز عملیات در آنجا با توانایی تولید "فن آوری های پیشرفته بسته بندی نیمه هادی" ، از جمله Foveros ، یک فناوری بسته بندی سه بعدی که به اینتل اجازه می دهد تراشه های منطقی را به صورت عمودی بجای جانبی قرار دهد ، هزینه خواهد شد در کنار هم.

  سرمایه گذاری چند ساله حداقل 700 شغل با فناوری پیشرفته و 1000 شغل ساختمانی ایجاد کرده و از 3500 شغل دیگر در این ایالت پشتیبانی می کند. از سال 1980 ، سازنده تراشه تقریباً 16.3 میلیارد دلار برای پشتیبانی از فعالیتهای خود در نیومکزیکو سرمایه گذاری کرده است که در حال حاضر بیش از 1800 نفر مشغول به کار هستند.

  https://techbord.com اینتل 3.5 میلیارد دلار برای به روزرسانی فابریک خود در نیومکزیکو هزینه می کند

  مدیر عامل جدید اینتل ، پت گلسینگر ، در ماه مارس گفت که تولید کننده تراشه ظرفیت تولید خود را دو برابر می کند 20 میلیارد دلار سرمایه گذاری برای ساخت دو کارخانه جدید 7 نانومتری در آریزونا. این کارخانه ها از لیتوگرافی فوق العاده بنفش ماورا بنفش (EUV) در یک روند فرآیند دوباره بازنگری شده و ساده استفاده می کنند. ظرفیت.

  حتی با هجوم گسترده پول ، کمبود تراشه جهانی یک شبه برطرف نخواهد شد. گلسینگر در مصاحبه اخیر خود با 60 دقیقه گفت: "من فکر می کنم چند سال وقت داریم تا بتوانیم این تقاضای فزاینده را از هر جنبه تجاری برآورده کنیم.

  برنامه ریزی برای گسترش بلافاصله با انتظار می رود اینتل در اواخر سال جاری به شکست برسد.

  اعتبار تصویر Intel Corporation

خبرهای دیگر از صنعتی