خبر

 • تک بورد - اینتل انتظار دارد در سال 2024 رایانه های شخصی Wi-Fi 7 با سرعت اتصال احتمالاً بیش از 5.8 گیگابیت در ثانیه داشته باشد.

  اینتل انتظار دارد در سال 2024 رایانه های شخصی Wi-Fi 7 با سرعت اتصال احتمالاً بیش از 5.8 گیگابیت در ثانیه داشته باشد.


  9 روز و 7 ساعت قبل

  آینده نگر: اینتل جدول زمانی خود را برای عرضه رایانه های شخصی Wi-Fi 7 به بازار اعلام کرده است و قول داده است که اتصالات پایدارتر و به طور قابل توجهی سریعتر برای دستگاه های بی سیم بیشتری برقرار شود. چند شرکت دیگر در حال حاضر به Wi-Fi 7 مشغول هستند، حتی اگر مشخصات نهایی آن آماده نباشد.

  این هفته، اینتل فاش کرد که باید تا سال 2024 یا 2025 رایانه‌های رومیزی و لپ‌تاپ‌هایی با قابلیت Wi-Fi 7 را آماده کند. جدیدترین استاندارد اتصال بی‌سیم (802.11be) می‌تواند اتصالات را دو برابر سریع‌تر ارائه کند. Wi-Fi 6 و 6E. موسسه مهندسین برق و الکترونیک (IEEE) انتظار دارد مشخصات Wi-Fi 7 را در سال 2024 نهایی کند. با این حال، برخی از سازندگان در حال حاضر با مشخصات پیش نویس کار می کنند.

  در یک جلسه مطبوعاتی، راه حل های بی سیم اینتل در حال کار هستند. نایب رئیس بخش اریک مک لافلین برنامه های شرکت را تأیید کرد.

  "[Wi-Fi 7] تا سال 2024 در محصولات رایانه شخصی مانند لپ تاپ ها نصب خواهد شد ... ما انتظار داریم که در سال 2025 در بازارهای بزرگ ظاهر شود. او گفت.

  https://techbord.com <b>اینتل</b> <b>انتظار</b> <b>دارد</b> در سال <b>2024</b> <b>رایانه</b> های <b>شخصی</b> <b>Wi-Fi</b> 7 <b>داشته</b> <b>باشد.</b> با <b>سرعت</b> <b>اتصال</b> <b>احتمالاً</b> بیش از 5.8 <b>گیگابیت</b> در ثانیه

  سرعت برای Wi-Fi 7 می تواند برسد حداکثر 5.8 گیگابایت در ثانیه (40 گیگابیت در ثانیه). با استفاده همزمان از باندهای فرکانس 2.4 گیگاهرتز و 5 گیگاهرتز و 6 گیگاهرتز جدید، به اتصالات سریع تری دست می یابد که می تواند دستگاه های متحرک را با تداخل کمتر حمل کند. علاوه بر پهنای باند کانال 20، 40، 80 و 160 مگاهرتز، Wi-Fi 7 می تواند از 320 مگاهرتز استفاده کند. دستگاه‌های سازگار باید امکان سوئیچینگ هوشمند بین باندها را برای مدیریت بهتر ترافیک فراهم کنند.

  "با کانال‌های 320 مگاهرتز، احتمالاً شاهد استفاده‌های جدیدی از Wi-Fi خواهیم بود، جایی که می‌توانید کارهایی مانند تشخیص اینکه آیا شخصی وجود دارد یا خیر. مک لاوین گفت که در اتاق است، چند نفر آنجا هستند، و اینکه آیا آنها در حال حرکت هستند یا نه. "با فناوری مناسب، حتی می‌توانید تشخیص دهید که آیا کسی نفس می‌کشد یا نه."

  استاندارد فعلی Wi-Fi 6 به سختی دو سال از عمرش می‌گذرد. در ابتدا از باندهای 2.4 گیگاهرتز و 5 گیگاهرتز برای دسترسی بهتر نسبت به Wi-Fi 5 استفاده کرد، اما Wi-Fi 6E بعداً سازگاری 6 گیگاهرتز را برای کمک به ازدحام ترافیک اضافه کرد. متأسفانه، معرفی Wi-Fi 6E به موقع انجام نشد، زیرا شوک های زنجیره تامین همه گیر، ساخت سخت افزار مورد نیاز را دشوار می کرد.

  https://techbord.com <b>اینتل</b> <b>انتظار</b> <b>دارد</b> در سال <b>2024</b> <b>رایانه</b> های <b>شخصی</b> <b>Wi-Fi</b> 7 با <b>سرعت</b> <b>اتصال</b> <b>احتمالاً</b> بیش از 5.8Gbps

  برخی از تولیدکنندگان ممکن است از Wi-Fi 7 صرف نظر کنند، اما گزارش‌های سال گذشته نشان می‌دهد که iPhone 14 در پاییز امسال از Wi-Fi 6E پشتیبانی می‌کند. شایعات قبلی حاکی از آن بود که آیفون 13 دارای استاندارد خواهد بود. شایعه شده است که هدست واقعیت مختلط آینده اپل می تواند از Wi-Fi 6E نیز استفاده کند.

  کوالکام از سال 2019 در مورد Wi-Fi 7 صحبت کرده است، زمانی که شرکت اعلام کرد می تواند سرعت های سیمی را شکست دهد. در کنگره جهانی موبایل امسال در ماه مارس، کوالکام از تراشه های FastConnect 7800 با قابلیت Wi-Fi 7 پرده برداری کرد و قصد داشت آنها را در اکثر دستگاه های بی سیم قرار دهد.

  شرکت شبکه چینی H3C از Magic BE18000 Wi خبر داد. -روتر Fi 7 در ماه گذشته. این می تواند اولین مودم موجود در استاندارد باشد. بسته به باند فرکانس، حداکثر نرخ PHY آن بین 1148 مگابیت در ثانیه و 11530 مگابیت در ثانیه است.


  تگ ها:

  اینتل , انتظار , دارد , 2024 , رایانه , شخصی , wi-fi , سرعت , اتصال , احتمالاً , گیگابیت , ثانیه , داشته , باشد.


  v 6
خبرهای دیگر از صنعتی