techbord.com ایلان ماسک می گوید تیم کوک از اپل حاضر به ملاقات با وی برای بحث در مورد خرید تسلا نیست

جاه طلبی های ماشین الکتریکی اپل بار دیگر مورد توجه اصلی قرار گرفته و اخیراً یکی از شخصیت های اصلی این صنعت ، الون ماسک ، را ترغیب کرده است تا در مورد پیشنهاد خرید احتمالی او برای تیم کوک ، زمانی که تسلا در جهنم تولید بود با مدل 3 در سال 2017. جلسه ای که به گفته ماسک توسط تیم کوک "رد" شده است ، می تواند منجر به خریداری اپل تسلا با پرداخت 60 میلیارد دلار در آن زمان یا یک دهم سازنده EV شود. ارزش فعلی

اگرچه تسلا و اپل پیش از این در مورد خرید مذاکراتی انجام داده بودند ، علاقه مجدد به پروژه اتومبیل برقی دومی پیشنهاد دیگری را که الون ماسک ادعا می کند در "تاریکترین روزها" به تیم کوک ارائه داده است ، آشکار می کند از سه سال پیش در عرضه مدل 3 با مشکل مواجه شده است.

شایعاتی در مورد اولین "Apple Car" به زودی به عنوان Q1 2021 منتشر شده است ، در حالی که گزارش دیگری از رویترز می گوید کوپرتینو هدف 2024 برای تولید انبوه. در یک توییت که در مورد فناوری باتری اپل برای EV بالقوه آینده آن بحث شده ، الون ماسک فاش کرد که برای خرید احتمالی تسلا با تیم کوک تماس گرفته است. اما مدیرعامل اپل از ملاقات با وی امتناع ورزید.

در تاریک ترین روزهای برنامه مدل 3 ، من با تیم کوک تماس گرفتم تا در مورد احتمال خرید اپل از تسلا (برای 1/10 از ارزش فعلی ما). وی از شرکت در جلسه خودداری کرد.

- الون ماسک (elonmusk) 22 دسامبر 2020

اپل ، البته چندین سال است که بر اساس گزارشات خود در حال کار بر روی برنامه اتومبیل مخفی خود ، Project Titan است. برای تمرکز بر روی نرم افزار رانندگی خودمختار ، مقیاس کوچک پیدا کرد. با این وجود ، یک پیشرفت بالقوه در فن آوری باتری "مونوسل" فضا و دامنه کارآمد ، به نظر می رسد همه چیز را با سرعت بالا قرار داده است ، گفته می شود کوپرتینو قصد دارد تولید انبوه اولین EV خود را تا سال 2024 انجام دهد.

ایلان ماسک می گوید تیم کوک از اپل حاضر به ملاقات با وی برای بحث در مورد خرید تسلا نیست
industry/ایلان-ماسک-می-گوید-تیم-کوک-از-اپل-حاضر-به-ملاقات-با-وی.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com Tomb Raider و Skull Island در حال دریافت اقتباس های انیمیشن از Netflix هستند
techbord.com نهاد ناظر اتحادیه اروپا خواستار تحقیق در مورد مسئله دائمی نرمافزار Joy-Con است
techbord.com لیست کامل گزینه های جایگزین برای همه محصولات Google
techbord.com آخرین زنگ ویدئویی Ring's کوچکترین و مقرون به صرفه ترین در حال حاضر است
techbord.com فایرفاکس 85 از راه می رسد و Flash را از بین می برد و در برابر ابر کوکی ها محافظت می کند
techbord.com فضاپیمای ناسا حامل نمونه اولیه مواد سیارکی برای سفر به زمین است
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.