خبر

 • تک بورد - ایلان ماسک جف بزوس را به عنوان ثروتمندترین فرد جهان لبه کرد

  ایلان ماسک جف بزوس را به عنوان ثروتمندترین فرد جهان لبه کرد
  17 روز و 1 ساعت قبل

  کارآفرین سریال ایلان ماسک از جف بزوس ، بنیانگذار آمازون ، به عنوان ثروتمندترین فرد در جهان پیشی گرفت. بزوس چندین سال است که در بالای لیست قرار دارد یا در نزدیکی آن قرار دارد ، بیشتر ثروتش به دلیل سهامش در آمازون است. در همین حال ، ماسک طی یک سال گذشته به دلیل سرسام آور افزایش ارزش سهام تسلا ، ارزش خالص وی به طور قابل توجهی متورم شده است.

  یک سال پیش ، تسلا با ارزش 93.81 دلار بسته شد. از زمان نوشتن ، ارزش سهام سهام شرکت خودروهای الکتریکی ماسک در روز تقریباً هفت درصد افزایش یافته و با قیمت 807.09 دلار معامله می شود. این تجمع به اندازه کافی بود که ماسک را با توجه به شاخص بلومبرگ و میلیاردرها ، بالاتر از بزوس قرار دهد ، که 500 فرد ثروتمند جهان را رتبه بندی می کند.

  https://techbord.com الون ماسک جف بزوس را به عنوان ثروتمندترین فرد جهان

  همانطور که CNBC برجسته می کند ، ظهور ماسک در یک سال گذشته چیزی باورنکردنی نبود. بر اساس این نشریه ، وی در طی 12 ماه ثروت بیشتری نسبت به دارایی خالص بیل گیتس به ارزش 132 میلیارد دلار کسب کرده است. با "خوب ، به کار برگردید ..."

  حدود نیمی از پول من برای کمک به مشکلات زمین و نیمی برای ایجاد یک شهر خودپایدار در مریخ برای اطمینان از ادامه زندگی است. (از همه گونه ها) در صورت برخورد زمین با شهاب سنگی مانند دایناسورها یا WW3 اتفاق می افتد و ما خود را نابود می کنیم

  - الون ماسک (elonmusk) 12 اکتبر 2018

  در سال 2018 ، ماسک گفت تقریبا نیمی از پول وی برای حل مسائل اینجا در زمین بود در حالی که بقیه برای ایجاد یک شهر خودپایدار در مریخ هزینه می شود.

  اعتبار تصویر الکس گاکوس ، lev radin

خبرهای دیگر از صنعتی