خبر

 • تک بورد - ایلان ماسک به عنوان دومین فرد ثروتمند جهان از بیل گیتس بالاتر می پرد

  ایلان ماسک به عنوان دومین فرد ثروتمند جهان از بیل گیتس بالاتر می پرد
  چند ثانیه قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ سال 2020 برای اکثر مردم یک سال مخفی بوده است ، اما سال خوبی برای الون ماسک بوده است. مدیرعامل در ژانویه در رتبه 35 در شاخص میلیاردر بلومبرگ نشست. اکنون ، به لطف افزایش دوباره قیمت سهام تسلا ، ماسک از بیل گیتس عبور کرده و به دومین فرد ثروتمند جهان تبدیل شده است.

  فقط هفته گذشته بود که ماسک پس از پذیرش تسلا در S&P 500 ، که عملکرد سهام 500 شرکت بزرگ ذکر شده در بورس های سهام آمریکا را اندازه گیری می کند ، 15 میلیارد دلار افزایش ثروت خود را مشاهده کرد. ماسک ، که 20 درصد از سهام غول EV است ، با رسیدن سهام تسلا به 408 دلار ، شاهد افزایش ثروت شخصی خود به 117.5 میلیارد دلار بود و در این مرحله عنوان "سومین فرد ثروتمند جهان" مارک زاکربرگ را از آن خود کرد.

  سهام تسلا دیروز 6.58 درصد بسته شد و 521.85 دلار بسته شد و ماسک را به 127.9 میلیارد دلار رساند و او را بالاتر از مقام دوم بیل گیتس (127.7 میلیارد دلار) قرار داد. البته هنوز فاصله زیادی با رئیس آمازون جف بزوس و ارزش 182 میلیارد دلاری وی دارد.

  بلومبرگ خاطرنشان می کند که این تنها دومین بار در تاریخ هشت ساله این شاخص است که گیتس در رتبه پایین تری از مقام دوم قرار دارد ، اگر او از سال 2006 بیش از 27 میلیارد دلار به موسسه خیریه از طریق بنیاد گیتس کمک مالی نکرده بود ، رئیس ثروت مایکروسافت ثروت بیشتری داشت.

  https://techbord.com الون ماسک به عنوان بیل گیتس به عنوان دومین فرد ثروتمند جهان

  ماسک امسال بیش از هر کس دیگری روی کره زمین درآمد کسب کرده است

  ماسک با داشتن 100.3 میلیارد دلار به ثروت عظیم خود که در حال حاضر بزرگترین ارزش خالص در سال 2020 است ، در لیست اول است.

  مسک و گیتس مطمئنا میلیاردر نیستند. رفقا مورد اول تهدید Covid-19 را بسیار کم اهمیت جلوه داده است ، چیزی که باعث خشم گیتس شد. وی اظهارات ماسک در مورد ویروس را "شرم آور" خواند ، در حالی که میلیاردر SpaceX گیتس را در توییتر تمسخر کرده است.

خبرهای دیگر از صنعتی