خبر

 • تک بورد - اکنون می توانید با استفاده از بیت کوین تسلا را در آمریکا خریداری کنید

  اکنون می توانید با استفاده از بیت کوین تسلا را در آمریکا خریداری کنید
  20 روز و 3 ساعت قبل

  نظر ویراستار: شاید جالبترین اعتراف از همه این باشد که بیت کوین پرداخت شده به تسلا در آن فاکتور حفظ خواهد شد. تقریباً هر شرکت بزرگ دیگری که فکر می کنم رمزنگاری را به عنوان نوعی پرداخت بپذیرد ، فوراً آن را به فیات تبدیل می کند تا از غلتکی که بازار رمزنگاری است جلوگیری کند.

  تسلا قول داده شده در اوایل سال جاری مبنی بر شروع پذیرش بیت کوین به عنوان روش پرداخت محصولات خود ، عمل کرده است.

  الون ماسک ، رئیس تسلا در توییتر فاش کرد که شرکت وی اکنون ارز رمزنگاری شده محبوب را می پذیرد نوعی پرداخت برای کاربران در ایالات متحده. به ما گفته شده که روش پرداخت جایگزین در اواخر امسال در خارج از ایالات متحده در دسترس خواهد بود.

  ماسک گفت که تسلا از نرم افزار داخلی و منبع باز استفاده می کند و به طور مستقیم در حال کار با گره های بیت کوین است.

  اکنون می توانید یک تسلا با بیت کوین بخرید

  - الون ماسک (ononmusk) 24 مارس 2021

  تسلا یک سQال متداول در وب سایت خود منتشر کرده است که جزئیات نحوه کار پرداخت Bitcoin را توضیح می دهد و چگونگی جلوگیری از تأخیر. به عنوان مثال ، شرکت توصیه می کند مقدار دقیق خرید شما را به جای پخش در چندین پرداخت یا تأمین اعتبار از چندین کیف پول ، در یک پرداخت ارسال کنید.

  تسلا فقط از داخلی و باز استفاده می کند نرم افزار منبع و گره های بیت کوین را مستقیماً کار می کند. بیت کوین پرداخت شده به تسلا به عنوان بیت کوین حفظ می شود و به ارز فیات تبدیل نمی شود.

  - الون ماسک (elonmusk) 24 مارس 2021

  همچنین ذکر این واقعیت که تسلا فقط بیت کوین را قبول می کند قابل ذکر است. هرگونه معامله ای که با ارز رمزنگاری شده دیگری تأمین شود پذیرفته نخواهد شد و "به احتمال زیاد منجر به از دست دادن سرمایه شما خواهد شد".

  حسن نیت ارائه می دهد ایوان مارک

خبرهای دیگر از صنعتی