خبر

 • تک بورد - اکتیویژن بلیزارد «کمیته مسئولیت محل کار» را در پاسخ به ادعاهای آزار و اذیت ایجاد کرد

  اکتیویژن بلیزارد «کمیته مسئولیت محل کار» را در پاسخ به ادعاهای آزار و اذیت ایجاد کرد
  15 روز و 11 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ اکتیویژن بلیزارد این هفته اعلام کرد که در حال ایجاد یک «کمیته مسئولیت در محل کار» است تا سعی کند مشکلات گزارش شده شرکت در مورد آزار و اذیت محل کار را برطرف کند. این آخرین مورد از مجموعه پاسخ‌ها به چندین پرونده قضایی و تحقیقاتی است که بسیاری از کارمندان ارشد را به تبعیض علیه کارمندان زن متهم می‌کنند. هر سه سازنده کنسول های بازی نسبت به این وضعیت ابراز نگرانی کرده اند و مدیرعامل گف

  Activision Blizzard اعلام کرد که دو کارگردان مستقل - داون اوستروف و روتا باورز - را به کمیته جدید منصوب کرده است. این شرکت همچنین به دنبال سومین "مدیر متنوع" برای اضافه کردن به هیئت مدیره است. بیانیه مطبوعاتی می‌افزاید که بابی کوتیک، مدیرعامل، به‌روزرسانی‌های مکرر پیشرفت را ارائه می‌کند و اکتیویژن از مدیریت می‌خواهد تا شاخص‌های عملکردی را برای نشان دادن پیشرفت خود توسعه دهد. این شرکت قبلاً از اکتبر ارزیابی‌هایی را انجام داده است.

  کارمندان قبلاً از تأسیس کمیته انتقاد کرده‌اند زیرا اوستروف و باورز سال‌ها مدیران اکتیویژن بلیزارد بوده‌اند و آنها به خودی‌های شرکت اعتماد ندارند. بر خود نظارت کنند به گفته یکی از مهندسان ارشد UI World of Warcraft، کارمندان از شخصی درخواست کردند که تحت کنترل شرکت نباشد.

  امروز اکتیویژن بلیزارد کمیته ای را برای نظارت بر پیشرفت خود ایجاد کرده است که توسط آن رهبری می شود. .. چک یادداشت ها ... دو نفر از اعضای هیئت مدیره اکتیویژن بلیزارد. "ما بر خود نظارت می کنیم، قول می دهیم عینی باشیم." کارکنان ABK درخواست شخص ثالثی کردند که توسط ABK کنترل نمی شود.

  — والنتاین پاول

خبرهای دیگر از صنعتی