خبر

 • تک بورد - اکتیویژن بلیزارد به دلیل تأثیر همه گیر بر ورزشهای الکترونیکی ، 50 کارمند را اخراج می کند

  اکتیویژن بلیزارد به دلیل تأثیر همه گیر بر ورزشهای الکترونیکی ، 50 کارمند را اخراج می کند
  21 روز و 23 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ تأثیرات گسترده همه گیر بر ورزشهای الکترونیکی تأثیر گذاشته است ، که اغلب افراد زیادی را در رویدادهای عرصه به خود جلب می کند. به همین ترتیب ، با تغییر تمرکز از مسابقات زنده به بازی های فقط آنلاین ، اکتیویژن بلیزارد حدود 50 کارمند را اخراج می کند.

  "بازیکنان به طور فزاینده ای تصمیم می گیرند که به صورت دیجیتالی با بازی های ما ارتباط برقرار کنند و تیم ورزش های الکترونیکی ، دقیقاً مانند صنایع سنتی ، سرگرمی و پخش ، مجبور شده است تجارت خود را به دلیل تأثیری که همه گیر در رویدادهای زنده داشته است ، تنظیم کند. ، "سخنگوی اکتیویژن بلیزارد در بیانیه ای به بلومبرگ گفت.

  تونی پیتی ، رئیس ورزش و سرگرمی اکتیویژن بلیزارد ، پیشنهاد کرد که هم لیگ Call of Duty و هم لیگ Overwatch در درجه اول با رقبای از راه دور موجود آینده.

  "پتی به ورزش گفت:" ما سال گذشته چیزهای زیادی در مورد چگونگی ساختار لیگ ها برای بازی آنلاین آموختیم ، و ما به دنبال انجام بهترین روش ها هستیم. " ژورنال تجارت در مصاحبه. "از نظر زمانبندی ، این واکنشی به واقعیتهای چگونگی بازی لیگها و منابعی است که باید برای بهترین خدمت به لیگ ، مالکان ، تیمها و هواداران اختصاص دهیم. "

  اخراجها به این معنی نیست که ورزشهای الکترونیکی زنده به طور کامل از بین می روند. یک نماینده به Gamesindustry.biz گفت: "رویدادهای زنده هنوز هم بخشی از استراتژی های لیگ Overwatch و لیگ ندای وظیفه هستند. ما قصد داریم به محض اطمینان از انجام این کار و از نظر منطقی امکان بازگشت به آنها را داشته باشیم. . "

  بلومبرگ می نویسد که کارمندان اخراج شده ، برخی از آنها برای Candy Crush-making King - از شرکت های تابعه اکتیویژن - کار می کنند ، برای 12 ماه آینده سه ماه مزایای سلامتی خواهند داشت ، و یک کارت هدیه 200 دلاری برای Battle.net.

  موفقیت Call of Duty و Warzone به Activision Blizzard کمک کرد تا درآمد خود را در سال 2020 ثبت کند. این شرکت هنوز دفاتر خود را در فرانسه و هلند تعطیل کرد و کارمندان خود را در آسیا کاهش داد. -استودیوهای Pacific ، اگرچه 2000 نفر را برای پاسخگویی به تقاضای تولید استخدام خواهد کرد.

خبرهای دیگر از صنعتی