خبر

 • تک بورد - اپل در حالی که محموله های تبلت در سال 2020 به اوج جدیدی رسید ، پیشگام شد

  اپل در حالی که محموله های تبلت در سال 2020 به اوج جدیدی رسید ، پیشگام شد
  14 روز و 20 ساعت قبل

  سه ماهه چهارم سال گذشته فقط مورد خوبی برای آیفون های اپل نبود. این یک دوره عالی برای خط iPad خود بود ، با 40 درصد رشد سالانه به 19.2 میلیون بار - بهترین عملکرد سه ماهه تبلت ها در شش سال گذشته.

  داده های شرکت تحقیقات بازار IDC که در اوایل این هفته منتشر شد ، نشان داد که بازار گوشی های هوشمند در سه ماهه چهارم سال 2020 دوباره رونق گرفت ، و این امر به کمک اپل کمک می کند تا گوشی های بیشتری از هر فروشنده دیگری که در یک سه ماهه گذشته مدیریت کرده است - 90.1 میلیون.

  گزارش جدیدی از یک گروه تحقیقاتی متفاوت ، Canalys ، نشان می دهد که iPad های اپل نیز Q4 2002 خارق العاده داشته اند. 19.2 میلیون تخته سنگی که آن را حمل کرده است ، 36٪ سهام بازار را به شرکت ارائه می دهد که بالاترین تعداد حمل و نقل اپل از سال 2014 تاکنون.

  https://techbord.com اپل در حالی که محموله های تبلت در سال 2020 به اوج جدیدی رسید ، پیشگام شد.

  سامسونگ در رتبه دوم پشت اپل قرار دارد. غول کره ای 9.9 میلیون آیپد را جابجا کرد ، که 41 درصد رشد داشت در حالی که آمازون با 6.5 میلیون محموله سوم بود. تنها شرکتی که در میان پنج شرکت برتر شاهد افت بود ، Huawei بود (-24 درصد). این شرکت چینی ، در حالی که میزان حمل و نقل گوشی های هوشمند خود را در سه ماهه چهارم 42 درصد کاهش یافته است ، از اثر تحریم های ایالات متحده احساس می کند.

خبرهای دیگر از صنعتی