techbord.com اپل به عنوان بخشی از نبرد حقوقی خود با Epic ، داده های فروش صدها بازی Steam را درخواست می کند

چه اتفاقی افتاده؟ اپل هنوز درگیر درگیری حقوقی داغ با Epic Games در مورد هزینه های فروشگاه App قبلی و ادعاهای شیوه های انحصاری کسب و کار است ، اما اکنون ، اپل شخص ثالثی را به جدال می کشاند. طبق یک پرونده جدید قانونی ، اپل می خواهد Valve داده های فروش جامع 436 بازی Steam را در اختیار آن قرار دهد.

این درخواست کاملا عجیب است. به نظر می رسد که اپل این را القا می کند ، از آنجا که Epic می تواند بازی های خود را در Steam منتشر کند ، بنابراین باید به داده های فروش غیر عمومی صدها بازی شخص ثالث برای استفاده در نبرد حقوقی خود دسترسی داشته باشد.

Valve ، از طرف خود ، کاملاً با نظر اپل مخالف است. در بیانیه "موقعیت " خود ، Valve از تهیه اسنادی که اپل درخواست کرده است (یا حداقل بیشتر آنها) خودداری می کند و پاراگراف به پاراگراف را به دلایل ارائه می دهد.

یکی از موارد دیگر Valve رد مطالب سرگرم کننده زیر به شرح زیر است: این اطلاعات متعلق به سازندگان شخص ثالث آن بازی ها است نه Valve. اما اپل به جای اینکه از آن توسعه دهندگان بخواهد - و احتیاج به ایجاد نیاز اساسی برای به دست آوردن اطلاعات آنها داشته باشد - با احضار سوپاپ از میانبر استفاده می کند.

به عبارت دیگر ، Valve اپل را به تنبلی متهم می کند ، اما در مودبانه ترین و قانونی ترین راه ممکن.

با توجه به نکته جدی تر ، والو می گوید میزان تلاش برای تهیه اسنادی که اپل درخواست می کند "" طاقت فرسا "خواهد بود. تک محصول (و نوع محصول) که تلفن ساز اطلاعاتی را در مورد آن می خواهد ، Valve برای جمع آوری و جمع آوری داده های فروش نیاز به دسترسی به چندین پایگاه داده دارد. از آنجا که Valve این اطلاعات را به عنوان بخشی از "فعالیت معمول" خود ایجاد یا نگهداری نمی کند ، شرکت ادعا می کند که این یک درخواست بیش از حد سنگین است.

Valve یک شرکت خصوصی است و به همین ترتیب ، مطابق با الزامات تشکیل پرونده نظارتی متمرکز بر سرمایه گذار نیست. خیلی سخت نیست که باور کنیم که به طور معمول اسنادی را که اپل درخواست می کند ، حفظ نمی کند. حداقل ، در قالبی که به راحتی قابل دسترسی باشد.

در حالی که ما در اینجا طرف خاصی را انتخاب نمی کنیم ، به نظر می رسد که تقاضای اپل کمی زیاد است ، به خصوص اگر واقعیت را در نظر بگیرید Valve هیچ ارتباطی با اپل یا بازار برنامه های iOS ندارد. هر اتفاقی بیفتد ، مطمئناً شما را در جریان امور قرار می دهیم ، بنابراین با ما همراه باشید.

اپل به عنوان بخشی از نبرد حقوقی خود با Epic ، داده های فروش صدها بازی Steam را درخواست می کند
industry/اپل-به-عنوان-بخشی-از-نبرد-حقوقی-خود-با-epic-داده-های-فروش.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com نشت Google Pixel 5a ویژگی ها و طراحی آشنا را نشان می دهد
techbord.com DOJ ایالات متحده کاوشگر ضد انحصاری را در مورد شکایات دکمه
techbord.com سامسونگ به شما اجازه می دهد تا به مدت 100 روز یک گلکسی تاشو را امتحان کنید
techbord.com COD Mobile eSports طرفدار زن توسط بازیکن مرد در برزیل به قتل رسید
techbord.com ببینید که عملکرد بازی RTX 2080 Ti چگونه با کارت جدید پس از 18 ماه استخراج مقایسه می شود
techbord.com قانونگذار ایلینوی در تلاش است تا بازی های ویدیویی خشن را در این ایالت ممنوع کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.