خبر

 • تک بورد - اپل به دلیل اینکه مشتری می تواند نمایش ها و فیلم های تلویزیونی را

  اپل به دلیل اینکه مشتری می تواند نمایش ها و فیلم های تلویزیونی را "بخرند" شکایت شده است
  1 ساعت و 3 دقیقه قبل

  با ظهور سیستم های توزیع و مصرف محتوای دیجیتال مانند Netflix ، Steam و Spotify ، مفهوم مالکیت محتوا به گذشته تبدیل شده است. وقتی آهنگ یا فیلمی را از سرویسی مانند iTunes "خریداری" می کنید ، در حال توافق نامه اجاره بلند مدت هستید - مجوز دسترسی به محتوای مورد نظر خود را می گیرید ، اما در صورت لغو هر زمان.

  برخی از مصرف کنندگان کالیفرنیایی این مفهوم را پذیرفته اند و اپل را مجبور به محاکمه درباره آن می کنند - خوب ، به نوعی. شاکیان این پرونده ساکرامنتو لزوماً به طور کلی با مجوز دادن به محتوایی مشکلی ندارند. آنها فقط دوست ندارند که اپل به مشتریان iTunes خود بگوید که محتوای خریداری شده آنها "خریداری شده است"

  کلمه "خرید" ، شاکیان اصلی ادعا می کند ، مشتری را خریداری کرده است مالکیت دائمی و غیر قابل جبران بر نسخه آنها از یک برنامه تلویزیونی یا فیلم. شاکیان این ایده را متمرکز می کنند که مشتریان می دانستند که فقط به آن مجوز می دهند ، ممکن است محتوای مشخصی را خریداری نکرده باشند یا حداقل قیمت آن را کامل پرداخت نکرده اند.

  Apple البته وکلای دادرسی سعی در رد پرونده داشتند. این شرکت ادعا کرد که هیچ شخص آسیب دیده ای در اینجا وجود ندارد زیرا احتمال لغو دسترسی شما به مطالب در تاریخ بعد "حدس" است و نه مشخص.

خبرهای دیگر از صنعتی