خبر

 • تک بورد - اپل برای به روزرسانی اشتراک های خارج از App Store ، ابزار API را از Hulu گرفت

  اپل برای به روزرسانی اشتراک های خارج از App Store ، ابزار API را از Hulu گرفت
  21 روز و 14 ساعت قبل

  روز پنجشنبه ، اپیک ایمیل هایی را نشان داد که اپل برای استفاده از آن برای لغو خودکار کاربران و ارتقا plans برنامه های آنها از طریق وب سایت Hulu ، با دور زدن کمیسیون App Store ، Hulu را در لیست سیاه خود قرار داد تا از API اشتراک درون برنامه ای خود استفاده کند.

  در حالی که جنگ بین Epic Games و Apple در دادگاه طولانی می شود ، سازنده بازی همچنان تصویر زشتی از کینه توزی خود ارائه می دهد. روز چهارشنبه ، شواهدی ارائه داد که نشان می دهد وقتی اپل نتوانست Netflix را وادار کند تا با ارائه امتیازات ویژه ، فکر خود را در مورد حذف اشتراک های درون برنامه ای بررسی کند ، با استفاده از اقدامات "مجازات کننده" تصمیمات پخش کننده را تحت تأثیر قرار داد.

  در سال 2015 ، قبل از اینکه اپل گزینه های به روزرسانی در سیستم خرید درون برنامه ای (IAP) خود را پیاده سازی کند ، برخی از توسعه دهندگان ، از جمله Hulu ، به API ویژه لغو / بازپرداخت اشتراک دسترسی داشتند. در نظر گرفته شده بود (توسط اپل) راهی برای لغو اشتراک برای جلب مشتری در یک برنامه 2 خانواده به روز شده. Hulu فقط به همین منظور از آن استفاده می کرد ، اما جایی بین سال های 2015 و 2018 ، شروع به استفاده از آن برای ارتقا مشترکان به برنامه Live TV خود از طریق وب سایت Hulu کرد. این معامله فقط برای مشتریانی بود که خواهان بسته حق بیمه هستند. مشترکان عادی هنوز هزینه های ماهانه خود را از طریق سیستم Apple پرداخت می کردند.

  من متوجه نشدم که اشتراک App Store به طور خودکار از طریق StoreKit API لغو می شود. من تعجب می کنم که پیشنهادات بیشتری برای تغییر صورتحساب از App Store مشاهده نکرده ام. pic.twitter.com/DcXzM2CCrq

  - دیوید بارنارد (drbarnard) 28 سپتامبر 2018

  در سال 2018 ، دیوید بارنارد در این باره توئیت کرد (در بالا) ، درمورد این که چرا شرکت های بیشتری را ندیده است از این مزیت استفاده کنند که فیل شیلر آن را دید و احتمالاً از مت فیشر ، معاون رئیس فروشگاه App ، پرسید: "چه اتفاقی می افتد؟" فیشر مدیر سینی لین را برای مدیریت برنامه از طریق ایمیل ارسال کرد تا بررسی کند. لین معاون رئیس بازاریابی پیت دیستاد و مدیر مدیریت بازرگانی App Store کارسون اولیور را به مکالمه ایمیل وارد کرد.

  دیستاد قبل از آمدن به اپل معاون ارشد بازاریابی و ارتباطات در Hulu بود ، اما او نتوانست هرگونه وضعيت را روشن سازد. پس از بحث بیشتر ، الیور موضوع ایمیل را با گفتن این جمله به پایان می رساند ، "من فکر می کنم ما باید برای محافظت در برابر سو mis استفاده بیشتر از API اقدامات فوری انجام دهیم."

  3.1.1 خرید درون برنامه ای:

  اگر می خواهید ویژگی ها یا قابلیت های برنامه خود را باز کنید ، (به عنوان مثال: اشتراک ها ، ارزهای درون بازی ، سطح بازی ، دسترسی به محتوای برتر یا باز کردن قفل نسخه کامل) ، باید از خرید درون برنامه ای استفاده کنید. برنامه ها ممکن است از مکانیسم های خاص خود برای باز کردن قفل محتوا یا عملکردها استفاده نکنند ، مانند کلیدهای مجوز ، نشانگرهای واقعیت افزوده ، کدهای QR و غیره. برنامه ها و فراداده های آنها ممکن است شامل دکمه ها ، پیوندهای خارجی یا سایر اقدامات عملیاتی نباشد که مشتریان را به سمت مکانیسم های خرید سوق می دهد غیر از خرید درون برنامه ای.

  بنابراین استفاده از API را برای Hulu ممنوع کرد. همچنین این دستورالعمل ها را تغییر داده است تا توسعه دهندگان را از استفاده از ابزارهای خارجی برای اشتراک یا به روزرسانی اشتراک منع کند (بخش 3.1.1 در بالا را ببینید).

  اپل ادعا کرده است که توسعه دهندگان با این شرط که استفاده از روش های اشتراک خارجی دارند ، آزاد هستند. این روش ها را در برنامه های خود تبلیغ نکنید. در مورد هولو ، آن قانون هنوز وجود نداشت. می توان ادعا کرد که این هولو بود که باعث شد اپل این سیاست را به تصویب برساند.

  با این حال ، آنچه اپیک می خواهد در اینجا استدلال کند این است که اپل به دلیل نقض قانونی که در آن زمان وجود نداشت ، علیه کیو اقدامات تنبیهی انجام داد. این شرکت قصد دارد از Hulu به عنوان نمونه ای از چگونگی استفاده اپل از قدرت برای جلب توسعه دهندگان برای پرداخت هزینه های بی پایان App Store برای محتوایی که مالکیت ، ذخیره یا نگهداری آن را ندارد استفاده کند.

  اعتبار تصویر: Natmac Stock

خبرهای دیگر از صنعتی