خبر

 • تک بورد - اپل ادعا می کند که فروشگاه Epic Games تا سال 2027 سود نخواهد برد

  اپل ادعا می کند که فروشگاه Epic Games تا سال 2027 سود نخواهد برد
  18 روز و 22 ساعت قبل

  بر هیچ کس پوشیده نیست که فروشگاه Epic Games از زمان افتتاح با ضرر کار می کند. اپل از این واقعیت در دادگاه استفاده کرده است و نشان می دهد که EGS ممکن است هرگز سودآوری را مشاهده نکند. ادعا می کند که فروشگاه هیچ شباهتی به App Store ندارد و ناپایدار است. در همین حال ، Epic همچنان منابع خود را به بازار خود می ریزد ، زیرا مطمئن است که ظرف چند سال آینده یک پلت فرم توزیع بسیار سودآور خواهد داشت.

  ما از زمانی که Epic نبرد حقوقی ضد انحصاری خود را با اپل به دلیل ممنوعیت فعالیت آن توسط شرکت ها و سایر شرکت ها از فعالیت فروشگاه های مستقل در iOS ممنوع اعلام کرده است ، به مرز یک سالگی نزدیک می شویم. در آخرین دور از دعوای حقوقی ، وکلای مدافع اپل با حمله به فروشگاه Epic Games (EGS) حمله کردند و گفتند که این فروشگاه "بی سود است "

  "فروشگاه Epic Games است تیم حقوقی کوپرتینو به دادگاه گفت که سودآور نیست و قابل مقایسه با فروشگاه App نیست. "و حداقل تا چند سال سودآور نخواهد بود ، حتی در صورت وجود. "

  هر چند که این بیانیه خشن به نظر می رسد ، اما خالی از لطف نیست. فروشگاه Epic Games گزارش داد که 454 میلیون دلار در دو سال گذشته ضرر داشته است و انتظار نمی رود تا سال 2023 سود ببرد. در سال 2019 ، 181 میلیون دلار ضرر کرد ، سپس 273 میلیون دلار دیگر در سال بعد.

  "Epic تنها 444 میلیون دلار را برای حداقل سال 2020 ضمانت کرده است ، در حالی که پیش بینی می شود ، حتی با رشد" قابل توجه "، تنها 401 میلیون دلار درآمد برای آن سال ،" وکلای اپل ادعا می کنند. "حماسه اذعان می کند که این روند در آینده نزدیک ادامه خواهد داشت: پروژه های حماسی در سال 2021 حدود 139 میلیون دلار ضرر خواهند کرد. "

  تیم دفاع همچنین معتقد است که با توجه به هزینه های جبران ناپذیر فروشگاه ، "باور نمی کند که EGS بتواند سود ناخالص تجمعی را حداقل تا سال 2027 ببیند ، چهار سال بیشتر از برآورد Epic. Epic استدلال می کند که حتی با فروش کمتر 12 درصدی خود ، می توان هزینه های عملیاتی EGS را پوشش داد و سودآوری آن را خیلی زودتر از آنچه که اپل ادعا می کند ، افزایش داد. تا حد زیادی به لطف Fortnite. هیچ تردیدی در ریختن پول در معاملات انحصاری به موقع برای جذابیت بیشتر فروشگاه برای مصرف کنندگان ندارد. تنها 10.5 میلیون دلار هزینه کرد تا Remedy \ 's Control را به صورت انحصاری در زمان مقرر EGS قرار دهد. همچنین از زمان افتتاح مجانی های متعددی ارائه کرده است که به ضررهای فروشگاه افزوده است. Epic واضح است که از خرج کردن پول در قمار نمی ترسد که در نهایت سود هنگفتی را به دنبال خواهد داشت.

خبرهای دیگر از صنعتی