خبر

 • تک بورد - اولین فروشگاه بین المللی 4 ستاره آمازون در انگلستان افتتاح شد

  اولین فروشگاه بین المللی 4 ستاره آمازون در انگلستان افتتاح شد
  10 ساعت و 56 دقیقه قبل

  امروز روزی است که آمازون اولین فروشگاه 4 ستاره خود را در خارج از ایالات متحده افتتاح کرد. این فروشگاه در مجاورت لندن ، در شهر Greenhithe ، کنت ، طیف گسترده ای از محصولات دارای رتبه چهار ستاره و بالاتر ، بهترین فروشندگان را ارائه می دهد. و اقلام پرطرفدار در Amazon.co.uk.

  اولین فروشگاه بین المللی 4 ستاره آمازون در مرکز خرید Bluewater واقع در Greenhithe ، کنت ، در فاصله 20 مایلی شرق لندن باز است. این فروشگاه همه چیز از لوازم الکترونیکی مصرفی ، اسباب بازی و بازی گرفته تا لوازم آشپزخانه ، وسایل خانه و کتاب دارد. محصولات مارک آمازون مانند Kindle e-Readers ، تبلت های Fire و Echo Dots نیز برای خرید در دسترس خواهند بود.

  علاوه بر این ، بخش های متعددی برای بازدید وجود دارد. "بیشترین آرزوها " شامل محبوب ترین موارد موجود در لیست "لیست علاقه مندان " کاربران است ، در حالی که "پرطرفدار در Bluewater " دارای پرفروش ترین های محلی است. همچنین بخش "با استعدادترین " وجود دارد ، که مواردی را که بیشتر به عنوان هدیه سفارش داده شده است

  "فروشگاه 4 ستاره آمازون مکانی عالی برای مشتریان برای کشف نسخه های جدید داغ است ، اندی جونز ، مدیر 4 ستاره آمازون در انگلستان گفت: چرخش صفحه تضمینی ، پرفروش ترین لوازم الکترونیکی و موارد دیگر. " "هر قسمت از فروشگاه با در نظر گرفتن مشتریان ما طراحی شده است و ما فکر می کنیم آنها از انتخاب مرتب ترین محصولات با قیمت عالی ، فرصتی برای آزمایش رانندگی جدیدترین دستگاه های آمازون و راحتی برمی گردد و برمی گردد. "

   https://techbord.com اولین فروشگاه بین المللی 4 ستاره آمازون افتتاح شد در بریتانیا

  موارد موجود در فروشگاه بر اساس بازخوردی که سرپرستان آمازون دریافت می کنند ، مرتباً تغییر می کند. در حال حاضر ، مجموعه ای از اسباب بازی های متل ، مجموعه های ساختمانی LEGO ، کتاب های پرفروش ، وسایل آشپزخانه جوزف ، انواع لوازم الکترونیکی مصرفی و موارد دیگر در پریز وجود دارد. مشاغل محلی مانند Gamely Games ، یک شرکت مستقر در برایتون که طراحی بازی های خانوادگی را نیز بر عهده دارد ، در فروشگاه 4 ستاره آمازون نیز جایی خواهند داشت.

  در حال حاضر ، این تنها 4- فروشگاه ستاره برای انگلستان برنامه ریزی شده است. با این حال ، اگر بازخورد مثبت است ، انتظار می رود در کشور بیشتر باز شود ، و چه کسی می داند ، در سایر کشورها نیز.

  آمازون اولین خروجی 4 ستاره را در محله SoHo نیویورک در سال 2018 افتتاح کرد. از آن زمان ، غول خرده فروشی 31 فروشگاه دیگر در 17 ایالت باز کرد و دو فروشگاه دیگر به فلوریدا و کالیفرنیا آمد.

خبرهای دیگر از صنعتی