techbord.com اوراکل دفتر مرکزی خود را از دره سیلیکون به آستین ، تگزاس منتقل می کند

برداشت ویرایشگر: حرکت اوراکل بخشی از روند گسترده تری است که Axios یادداشت می کند توسط دو Cs تسریع شده است: کالیفرنیا و ویروس کرونا. افراد و مشاغل به طور فزاینده ای از کالیفرنیا به دلیل نگرانی های مالیاتی ، مسائل بیش از حد جمعیت ، هزینه های بالای زندگی در آنجا و موارد دیگر خارج می شوند. عاملی در اقدامات دقیق مربوط به همه گیری و جای تعجب نیست که برخی از نام های بزرگ به جای دیگری می روند.

در روز جمعه ، در اوراق بهادار با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ، اوراکل گفت که دفتر مرکزی شرکت خود را از شهر Redwood City ، کالیفرنیا به آستین ، تگزاس منتقل کرده و سیاست انعطاف پذیری محل کار کارمندان را اجرا کرده است. به گفته این شرکت ، این تغییرات باعث انعطاف پذیری بیشتر پرسنل در رابطه با محل کار و نحوه کار آنها خواهد شد.

شکست: اوراکل به تازگی اعلام کرد دفتر مرکزی خود را به آستین منتقل کرده اند. تگزاس واقعاً سرزمین تجارت ، شغل و فرصت است. ما همچنان بهترین ها را جذب خواهیم کرد.

- Greg Abbott (GregAbbott_TX) 11 دسامبر 2020

Hewlett Packard Enterprise در اوایل ماه جاری گفت که دفتر مرکزی خود را به یک پردیس جدید منتقل می کند در حال ساخت در اسپرینگ ، تگزاس ، درست در خارج از هوستون است. این شرکت در آن زمان اظهار داشت که هوستون مدتها بزرگترین مرکز اشتغال آنها در ایالات متحده بوده است زیرا "بازاری جذاب برای استخدام و حفظ استعدادها و مکانی عالی برای تجارت" است.

فقط چند روز پیش از این ، الون ماسک و مدیر عامل شرکت تسلا و اسپیس ایکس اعلام کردند که وی از ایالت طلایی به سمت ایالت تنها ستاره خارج شده است. در طول تابستان ، جو روگان نیز به تگزاس نقل مکان کرد.

تصمیم اوراکل جای تعجب ندارد با توجه به اینکه شرکت حداقل از سال 2018 منابع خود را از کالیفرنیا منتقل کرده است. در آن سال ، اوراکل یک پردیس در آستین افتتاح کرد به امید استخدام استعدادهای تازه و مقرون به صرفه.

اعتبار استاد: josefkubes

اوراکل دفتر مرکزی خود را از دره سیلیکون به آستین ، تگزاس منتقل می کند
industry/اوراکل-دفتر-مرکزی-خود-را-از-دره-سیلیکون-به-آستین-تگزاس.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com یکی از بهترین تیم های Skyrim در حال کار بر روی یک بازی مستقل است
techbord.com جعبه گشایی نسخه اصلی Nintendo Game Boy طبق برنامه پیش نمی رود
techbord.com PS5 در سال 2020 تقریبا دو برابر XBSX واحد فروخت
techbord.com 870 Evo سامسونگ پتانسیل SSD های SATA را به حداکثر می رساند
techbord.com VLC برای macOS با پشتیبانی بومی M1 به روز شد
techbord.com کوالکام اسنپدراگون 870 ، نسخه سریعتر از پرچمدار سال گذشته را معرفی می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.