خبر

 • تک بورد - اوبر 1.1 میلیارد دلار برای راه اندازی تحویل الکل Drizly پرداخت می کند

  اوبر 1.1 میلیارد دلار برای راه اندازی تحویل الکل Drizly پرداخت می کند
  24 روز و 13 ساعت قبل

  همانطور که سال گذشته همه گیر شد ، اوبر در موقعیتی مبهم قرار گرفت. اوبر به جای تلاش برای بیرون راندن آن ، تغییر مدل کسب و کار خود را آغاز کرد تا تمرکز بیشتری بر خدمات تحویل غذا داشته باشد. محوری به رانندگان اجازه می دهد تا کار خود را ادامه دهند و Uber نیز به کار خود ادامه می دهد. و با بستن درهای رستوران ها به روی مشتریان ناهار خوری ، مشتریان گرسنه چاره ای جز سفارش سفارش خرید نداشتند. قمار ظاهراً بر

  اوبر روز سه شنبه گفت با خرید توزیع مشروبات الکلی Drizly در یک معامله سهام و پول نقد به ارزش 1.1 میلیارد دلار موافقت کرده است.

  Drizly مستقر در بوستون در سال 2012 به عنوان یک پلت فرم تجارت الکترونیکی تاسیس شد که تسهیل آن را فراهم می کند. تحویل الکل برخی حتی آن را "آمازون برای مشروبات الکلی" لقب داده اند ، اگرچه در واقع ، بیشتر شبیه خدمات تحویل غذا مانند DoorDash یا Postmates است ، که آخرین مورد Uber سال گذشته به عنوان بخشی از محور اصلی در مدل تجاری خود خریداری کرد.

  https://techbord.com Uber 1.1 میلیارد دلار برای راه اندازی تحویل الکل Drizly پرداخت می کند

  Drizly در حال حاضر در بیش از 1400 شهر در سراسر ایالات متحده فعالیت می کند و انتخاب گسترده ای از آبجو ، شراب و نوشیدنی های الکلی را به مشتریان ارائه می دهد که می تواند مستقیماً به درب منزل تحویل داده شود. ایده خوبی است زیرا در صورت ایجاد اشتیاق بیشتر می تواند رانندگان معلولیت را از خیابان دور کند.

  Uber گفت که پس از انجام معامله ، آنها قصد دارند یک برنامه Drizly جداگانه و همچنین رول را حفظ کنند. بازار به برنامه Uber Eats می خورد. در انتظار تأیید مقررات ، معامله باید در نیمه اول سال 2021 نهایی شود.

  اعتبار تصویر روز خوبی داشته باشید عکس ، آندری زاستروژنف

خبرهای دیگر از صنعتی