خبر

 • تک بورد - انویدیا پیش بینی می کند که مشکلات عرضه کارت گرافیک

  انویدیا پیش بینی می کند که مشکلات عرضه کارت گرافیک "اکثریت قریب به اتفاق" تا سال 2022 ادامه داشته باشد
  9 روز و 6 ساعت قبل

  فیس پالم: همه از تحلیلگران صنعت گرفته تا تولیدکنندگان نظر دارند که چه زمانی کمبود تراشه جهانی کاهش می یابد ، با پیش بینی هایی از خوش بینانه - گاهی اوقات امسال - تا افسرده کننده - 2023. Nvidia در آخرین تماس با درآمد خود ، دیدگاه خود را نشان داد و خوب نیست.

  جنسن هوانگ در این تماس تلفنی توضیح داد که انتظار می رود کمبود کارت در بیشتر سال 2022 ادامه داشته باشد. "من انتظار دارم که ما در اکثریت قریب به اتفاق سال آینده شاهد محدودیت عرضه باشیم. حدس من در حال حاضر است ، "مدیر عامل Nvidia گفت. وی افزود: "بسیاری از آن مربوط به این است که تقاضا بسیار زیاد است." بخش. این شرکت فاش کرد که 80 درصد از محصولات جدید Ampere که ارسال کرده اند نسخه های Hash Rate (LHR) بوده اند ، که نشان می دهد گیمرها ، نه ماینرها ، اکثر کارت ها را خراب کرده اند - هر چند یک هک اخیر می تواند 70 درصد نرخ هش باز شده کارت های LHR را بازیابی کند. به علاوه بر این ، فروش 266 میلیون دلاری خط Crypto Mining Processor (CMP) کمتر از پیش بینی 400 میلیون دلاری انویدیا است.

  هوانگ خاطرنشان می کند که میلیون ها گیمر رایانه شخصی همچنان برای ارتقاء به یکی از سری RTX 3000 دچار مشکل می شوند. "آمپر شروع فوق العاده ای دارد. این پرفروش ترین معماری GPU در تاریخ شرکت ما است. " "و با این وجود ، ما تنها کمتر از 20 درصد از کل نصب پایه خود را ارتقا داده ایم. بنابراین 80 درصد دیگر از بازار بازی های رایانه ای جهان وجود دارد که هنوز باید به RTX ارتقا دهیم. "

   https:/ /techbord.com Nvidia پیش بینی می کند که مشکلات عرضه کارت گرافیک

  انتظار می رود برای مدتی این گونه موارد را مشاهده کنید

  بعلاوه کمبود تراشه ، تعرفه ها ، تقاضای بالا و سایر اختلالات تولید ، اسکالپر و ربات های آنها برای کسانی که به دنبال ارتقا هستند همچنان مشکل ساز است. خرده فروشان اقداماتی را برای محدود کردن این روش انجام می دهند ، اما کسانی که به دنبال کسب درآمد سریع هستند اغلب راهی برای دور زدن این اقدامات پیدا می کنند.

  در ابتدای سال ، تحلیلگران گفتند که کمبود تراشه تا سال 2022 ادامه خواهد داشت. Flex ، سومین تولید کننده بزرگ قرارداد الکترونیک در جهان ، گفت که 2023 یک بازه زمانی واقعی تر است. اخیراً ، ما شنیدیم که زمان تحویل تراشه به رکورد 20 هفته رسیده است. اگر به دنبال خرید ماشین هستید ، همه چیز بد نیست. TSMC انتظار دارد کمبود تراشه صنعت خودرو در ماه های آینده کاهش یابد.

خبرهای دیگر از صنعتی