خبر

 • تک بورد - انویدیا از ماه آینده عرضه RTX 3060 را افزایش می دهد

  انویدیا از ماه آینده عرضه RTX 3060 را افزایش می دهد
  4 روز و 18 ساعت قبل

  به دنبال یک دوره طولانی و دلگیر برای گیمرهایی که قصد خرید کارت گرافیک جدید را دارند ، سرانجام در حال مشاهده اولین نشانه های بهبود بازار هستیم - و در اینجا چند خبر خوب دیگر نیز وجود دارد: طبق گزارشات انویدیا عرضه RTX 3060 محبوب خود را افزایش می دهد.

  RTX 3060 به دلیل قیمت عالی (329 دلار MSRP) در مقابل نسبت عملکرد ، از زمان راه اندازی در 25 فوریه 2021 یکی از کارت های پرطرفدار Nvidia’s Ampere است. همچنین بعد از آنکه انویدیا به طور تصادفی راننده ای را آزاد کرد که محدودکننده سرعت هش خود را پشت سر گذاشت ، این یک چشم انداز جذاب برای معدنچیان بود. یافتن آن دشوار است - اما گزارشی از ITHome ادعا می کند که انویدیا در حال افزایش عرضه کارتهای جدید محدود Hash Rate (LHR) RTX 3060 است.

  گزارش می شود که تولید اولیه برای کافه های اینترنتی در چین در اولویت است. گفته می شود این کارت ها در تاریخ 10 ژوئیه وارد می شوند و دارندگان کافه ها می توانند برای ایمن سازی محموله ها ودیعه بپردازند ، اما تعداد اضافی در نهایت از خطوط تأمین به بخش خرده فروشی منتقل می شود.

  اعتبار تصویر: 3DCenter

  این آخرین خبر مثبت در مورد بحران کارت گرافیک است: خرده فروشان روش های بیشتری را برای جلوگیری از پوست سر استفاده می کنند. به دنبال سرکوب معدن در چین ، قیمت GPU در حال کاهش است. ASRock و این گزارش اخیر ادعا می کنند که قیمت و در دسترس بودن در حال بهبود است. و افت ارزش رمزنگاری باعث می شود که سکوهای استخراج چند GPU از جذابیت کمتری برخوردار باشند. با این حال ، بررسی ماهانه ما از در دسترس بودن و قیمت گذاری GPU نشان می دهد که میانگین قیمت فروش eBay کارت های Ampere / RDNA 2 -8 from از ماه مه تا ژوئن کاهش یافته است ، در حالی که سری Nvidia RTX 2000 در همان مدت -14 down پایین بود.

خبرهای دیگر از صنعتی