خبر

 • تک بورد - اندی جاسی دقیقاً 27 سال از روزی که آمازون تأسیس شد ، از 5 جولای مدیر عامل آمازون می شود

  اندی جاسی دقیقاً 27 سال از روزی که آمازون تأسیس شد ، از 5 جولای مدیر عامل آمازون می شود
  9 روز و 13 ساعت قبل

  آمازون در جلسه سهامداران اخیر خود تأیید کرد که اندی جاسی از 5 ژوئیه مدیرعامل غول تجارت الکترونیکی را به عهده خواهد گرفت. تاریخ قابل توجه است زیرا 27 سال از روزی که جف بزوس آمازون را از گاراژ خود تأسیس کرد ، مشخص می شود.

  بزوس ، اگر به یاد بیاورید ، در ماه فوریه اعلام کرد که در سه ماهه سوم سال جاری رسماً از سمت مدیرعاملی کناره گیری خواهد کرد. جاسی در سال 1997 به آمازون پیوست و در ساخت پلتفرم رایانش ابری شرکت نقش مهمی داشت. در واقع ، وی از ابتدای تاسیس خود بخش خدمات وب آمازون را رهبری کرده است. بزوس: "ما آن تاریخ را انتخاب کردیم زیرا برای من احساسی است ، روزی که آمازون دقیقاً 27 سال پیش در 1994 تاسیس شد. "

  - Deirdre Bosa (dee_bosa) 26 مه 2021

  "ما پیشگامان بررسی های مشتری ، 1 کلیک ، توصیه های شخصی ، حمل و نقل سریع و سریع Prime ، خرید فقط قدم زدن در بیرون ، وثیقه آب و هوا ، کیندل ، الکسا ، بازار ، محاسبات ابری زیرساخت ، انتخاب شغل و موارد دیگر هستیم." بزوس هنگام اعلام انتقال گفت:

  وی افزود: "در حال حاضر من آمازون را در ابتکاری ترین زمان خود می بینم ، و این یک زمان بهینه برای این انتقال است".

  تغییر انتقال بزوس به سمت کرسی اجرایی را مشاهده خواهد کرد. بعدا مشخص شد که آدام سلیپسکی کفش های Jassy را به عنوان مدیر عامل AWS پر می کند. سلیپسکی 11 سال در آمازون کار کرد قبل از اینکه به عنوان مدیر عامل شرکت Tableau Software در سال 2016 کار کند. در سال 2019 ، این شرکت با مبلغ 15.7 میلیارد دلار توسط Salesforce خریداری شد. امور ، بزوس وقت آزاد بیشتری برای اختصاص دادن به شرکت موشکی خود ، صندوق Bezos Day One و صندوق زمین Bezos ، از جمله دیگر منافع خواهد داشت.

خبرهای دیگر از صنعتی