خبر

 • تک بورد - انتقادات گیگابایت از

  انتقادات گیگابایت از "بی کیفیت " تولید کنندگان چینی 550 میلیون دلار از ارزش بازار شرکت پاک می کنند
  30 روز و 18 ساعت قبل

  چه اتفاقی افتاده؟ غول سخت افزار کامپیوتر Gigabyte پس از اظهارات تحقیرآمیز درباره آنچه که محصولات ارزان و بی کیفیت ساخت چین است ، قیمت سهام خود را حدود 25٪ سقوط کرده است. شرکت تایوانی عذرخواهی کرده است ، اما خسارت ممکن است قبلاً وارد شده باشد.

  این خبر پس از انتشار گیگابایت در وب سایت خود مبنی بر تفاوت محصولاتش با رقبای گمنام که از تولید کنندگان چینی به روشی "کم هزینه و با کیفیت پایین" استفاده می کردند ، وارد شد.

  بدیهی است که پست در چین پایین نیامده است. این خشم در رسانه های اجتماعی وجود داشت ، در حالی که خرده فروشان آنلاین JD.com Inc. و Suning.com Co لیست محصولات این شرکت را حذف کردند - جستجو برای "Gigabyte" یا نام تجاری چینی آن ، "Jijia" در سیستم عامل ها هیچ نتیجه ای ندادند.

  از آن زمان Gigabyte این پست را حذف کرده و عذرخواهی کرده است که "سو" مدیریت داخلی "را مقصر می داند. این قول می دهد که" بررسی کاملی از این اظهارات نامناسب "انجام دهد ، افزود که گفته های آن "به طور جدی با واقعیتها سازگار نیست."

  "تولید چین به گیگابایت کمک می کند تا محصولات عالی و تجربه با کیفیت بالا برای مصرف کنندگان در سراسر جهان ایجاد کند ، کیفیت محصول در حد مطلوبی است. آزمون بازار و مصرف کنندگان برای سالهای طولانی ، "در متن ترجمه شده خوانده می شود.

   https://techbord.com انتقادات گیگابایت از

  قیمت سهام گیگابایت در پنج روز گذشته

  < p> با وجود عذرخواهی gy ، قیمت سهام Gigabyte به مدت دو روز سقوط کرد. روز دوشنبه از 4.60 دلار به پایین ترین سطح 3.34 دلار سقوط کرد و حدود 550 میلیون دلار از ارزش بازار این شرکت را از بین برد. این امر به دلیل انتقاد از رفتار کشور با اویغورهای مسلمان در سین کیانگ بود. باید دید آیا گیگابایت در بازاری با 1.4 میلیارد مصرف کننده بخشوده می شود؟

خبرهای دیگر از صنعتی