خبر

 • تک بورد - انتظار می رود قیمت های NAND در سه ماهه آینده تا 8 درصد افزایش یابد

  انتظار می رود قیمت های NAND در سه ماهه آینده تا 8 درصد افزایش یابد
  7 روز و 1 ساعت قبل

  چرا مهم است: براساس یک گزارش جدید ، به زودی اثرات بسته شدن موقت سامسونگ در آستین ، تگزاس در سراسر صنعت تراشه احساس می شود و در سه ماهه دوم قیمت فلش NAND 3-8٪ افزایش می یابد.

  طوفان شدید زمستانی که در ماه فوریه در تگزاس رخ داد ، سامسونگ ، NXP نیمه هادی ها و اینفینئون فن آوری دستور دادند كه كارخانه های خود را در آستین تعطیل كنند تا برق برای خانه های مردم در اولویت قرار گیرد.

  قطع برق نیروگاه تولیدی در گذشته بر قیمت محصولات تأثیر داشته اند ، نتیجه زمانی که برای بازگرداندن کارخانه به سطح تولید 100٪ لازم است. TrendForce می گوید با توجه به ادامه فعالیت كامل لاین S2 سامسونگ ، "ممكن است عرضه كنترل كننده های NAND Flash در معرض خطر باشد و در نتیجه توانایی سامسونگ در ساخت SSD های مشتری محدود خواهد شد."

  TrendForce خاطرنشان می کند که علاوه بر عرضه محدود فلش کنترل کننده های NAND ، تقاضای زیادی از سوی تولیدکنندگان نوت بوک - نتیجه سفارشات در خانه - و تأخیرهای تولید وجود دارد. این امر باعث افزایش شدید عرضه SSD های مشتری می شود و منجر به افزایش قیمت قرارداد پیش بینی شده 3-8٪ در 2Q21 خواهد شد.

   https://techbord.com انتظار می رود قیمت فلش NAND در سه ماهه آینده تا 8 درصد افزایش یابد

  انتظار می رود بازار SSD سازمانی در سه ماهه دوم تقاضا از" پایین سنگ "را ببیند و ثبات یابد با تشکر از مشتریان مرکز داده ، خرید و "پیشنهادات اپراتورهای مخابراتی چینی و افزایش خرید تجهیزات فناوری اطلاعات از مشاغل کوچک و متوسط ​​در سطح جهان".

  ادامه عرضه بیش از حد فلش NAND با کاهش 10-15 درصدی قیمت SSD سازمانی مواجه شد. در 1Q21 در حالی که قیمت SSD های مشتری 5-10 down کاهش یافته است. TrendForce پیش بینی می کند با افزایش ظرفیت تولید سامسونگ ، YMTC ، SK Hynix و Intel ، میزان تولید بیت فلش NAND تا سه درصد افزایش یابد.

  به دلیل محدود بودن کنترل کننده NAND Flash ، خریداران در حال ذخیره سازی هستند. محصولات مانند SSD و eMMC را افزایش دهید ، روند پیش بینی شده برای مدتی ادامه دارد.

  از طریق سخت افزار تام

خبرهای دیگر از صنعتی