techbord.com ال جی در حال بررسی ترک تجارت تلفن های هوشمند است

TL ؛ DR: ال جی ممکن است در صنعت مانند یک تلویزیون ، مانیتور و لوازم خانگی یک صنعت پیشرو باشد ، اما این یک بازیکن کوچک در دنیای تلفن های هوشمند است که برای رسیدن به رقیبان خود تلاش می کند. اکنون گزارش شده است که این شرکت در حال بررسی قطع تلفن برای همیشه در تجارت موبایل خود است.

ال جی در Q3 2020 6.5 میلیون تلفن هوشمند را به فروش رسانده است که در مقایسه با سه ماهه مشابه سال قبل 7.2 میلیون کاهش داشته است. با توجه به از دست دادن این گروه در طول 5 سال گذشته حدود 5 تریلیون وون (4.5 میلیارد دلار) و داشتن تنها دو درصد از سهم بازار جهانی ، مدیر عامل كوان بونگ سئوك در یك یادداشت داخلی به كاركنان توصیه كرده است كه تغییرات بزرگی در حال آمدن است ، طبق گزارش The Korean Herald .

LG Wing

"از آنجا که رقابت در بازار جهانی دستگاه های تلفن همراه شدیدتر شده است ، زمان آن فرا رسیده است که LG قضاوت سرد و بهترین انتخاب ، "یک مقام ال جی به نشریه گفت. "این شرکت کلیه اقدامات احتمالی از جمله فروش ، برداشت و کوچک سازی تجارت تلفن های هوشمند را در نظر گرفته است. "

LG صحت یادداشت را برای The Verge تأیید کرده است. سخنگوی ال جی گفت: "مدیریت الكترونیك ال جی متعهد است هر تصمیمی را كه برای حل چالش های مشاغل تلفن همراه خود لازم است اتخاذ كند." "از امروز ، هیچ چیز نهایی نشده است. "

LG G8X ThinQ

این خبر پس از ادعای سایت کره ای The Elec در اوایل ماه جاری منتشر شد قرار بود ال جی خروج خود از بازار گوشی های هوشمند را اعلام کند. کن هونگ ، ارتباط دهنده جهانی این شرکت در زمینه فناوری مصرف ، این گزارش را "کاملاً نادرست و بدون شایسته خواند. من حتی نمی توانم این شایعه را با بیانیه توجیه کنم".

از LG G5 و شیار مدولار آن ، به LG G8X ThinQ با صفحه نمایش دوگانه و LG Wing مفصل گردنده ، این شرکت هرگز از ابتکار در صنعتی که آخرین پرچمداران تمایل دارند تغییرات کمی نسبت به مدل های قبلی خود ایجاد کنند ، ترسیده است. اما این نوآوری به یک نتیجه نهایی سالم تبدیل نشده است: مشاغل گوشی های هوشمند ال جی برای 23 فصل گذشته متوالی ضرر عملیاتی داشته است.

ال جی در حال بررسی ترک تجارت تلفن های هوشمند است
industry/ال-جی-در-حال-بررسی-ترک-تجارت-تلفن-های-هوشمند.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com یک مک پرو 64 هسته ای با قیمت 19000 دلار + شایعه وارد سال آینده
techbord.com Moviemakers از سرویس VPN به دلیل ارتقا and و تسهیل دزدی دریایی شکایت می کنند
techbord.com گزارش شده است که نقشه راه AR / MR اپل از سه مرحله شامل روکش ، عینک و لنزهای تماسی تشکیل شده است.
techbord.com اولین رایانه ای که در یک مسابقه شطرنج مقابل یک قهرمان جهان پیروز شد کدام بود؟
techbord.com مدیر عامل Take-Two می گوید ما برای بازی های ویدیویی 70 دلاری
techbord.com بررسی انویدیا GeForce RTX 3060: آیا باید یکی بخرید؟ میتوانی؟
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.