خبر

 • تک بورد - الکترونیک الکترونیکی Fry 'تماس می گیرد که پس از نزدیک به 36 سال کار در تجارت ترک می شود

  الکترونیک الکترونیکی Fry 'تماس می گیرد که پس از نزدیک به 36 سال کار در تجارت ترک می شود
  26 روز و 2 ساعت قبل

  Fry’s اولین بار در سال 1985 درهای خود را گشود و اخیراً بیش از دوازده فروشگاه را اداره کرد که بسیاری از آنها در کالیفرنیا و تگزاس واقع شده بودند. هر مکان دارای یک موضوع منحصر به فرد بود. به عنوان مثال ، فروشگاه در ققنوس از معبد آزتک مدل سازی شد در حالی که فروشگاه آستین با در نظر گرفتن موسیقی زنده ساخته شده بود.

  الکترونیک الکترونیکی Fry که روزگاری به عنوان جریمه مقدس فروشگاه های الکترونیک شناخته می شد ، خواستار کناره گیری آن است.

  در پیامی که در وب سایت این شرکت قرار گرفت ، اشاره شده است که پس از گذشت حدود 36 سال از فعالیت ، آنها این کار را کرده اند. به دلیل تغییر در صنعت خرده فروشی و چالش های ناشی از بیماری همه گیر ، تصمیم سختی را برای خاموش کردن فعالیت و تعطیلی دائمی تجارت اتخاذ کرد. در 24 فوریه ، که فکر می کند به نفع شرکت ، طلبکاران و سایر سهامداران خواهد بود.

  https://techbord.com Fry 's Electronics تماس می گیرد که پس از نزدیک به 36 سال کار در این کشور قطع شده است

  از زمان ظهور خرید آنلاین ، سورتمه سواری سختی برای خرده فروشان الکترونیک انجام شده است. زنجیره هایی مانند Best Buy توانسته اند زنده بمانند و حتی گاهی رشد کنند ، اما برخی دیگر از جمله CompUSA و Radio Shack چندان خوش شانس نبودند.

  Fry نمی گفت که موجودی موجود آن چه خواهد شد اما به نظر می رسد فروش آتش سوزی با توجه به اخراج کارمندان فروشگاه بعید به نظر می رسد.

  تصاویر با احترام به Sundry Photography ، Kit Leong

خبرهای دیگر از صنعتی