خبر

 • تک بورد - افزایش موارد کووید در مالزی می تواند کمبود تراشه را تشدید کند

  افزایش موارد کووید در مالزی می تواند کمبود تراشه را تشدید کند
  2 روز و 15 ساعت قبل

  افزایش موارد Covid-19 در مالزی می تواند کمبود تراشه جهانی را بدتر کند ، زیرا سه تامین کننده اصلی در این کشور به شدت تحت تاثیر افزایش نرخ عفونت قرار گرفته اند. این وضعیت ممکن است منجر به تمدید قرنطینه و کاهش قابلیت های تولید در کارخانه ها شود.

  بلومبرگ گزارش می دهد که Infineon Technologies AG ، NXP Semiconductors NV و STMicroelectronics NV همگی فشار افزایش مالزی در موارد ابتلا به Covid را احساس می کنند-به دلیل نوع دلتا-که میانگین هفت روز را مشاهده کرده است. از 5000 در ماه ژوئن به بیش از 20000

  دستورالعمل های رسمی در مالزی اعلام می کند که در صورت مثبت بودن تست کووید -19 بیش از سه کارمند ، کارخانه ها باید تا دو هفته تعطیل شوند. Infineon و STMicroelectronics اخیراً تولید برخی از تأسیسات خود را به دلیل شیوع ویروس کرونا تعطیل یا کاهش داده اند.

  در تلاش برای کاهش آسیب های وارد شده به اقتصاد کشور ، به شرکت ها اجازه داده شد تا با 60 درصد نیروی کار خود فعالیت خود را ادامه دهند. در طول قرنطینه ماه ژوئن ، و هنگامی که بیش از 80 of از کارگران خود به طور کامل واکسینه شده اند ، قادر خواهند بود به 100٪ بازگردند.

  https://techbord.com افزایش موارد کووید در مالزی می تواند کمبود تراشه را تشدید کند

  مالزی میزان آلودگی از زمان شروع همه گیری

  در حالی که مالزی اهمیت چندانی در زنجیره نیمه رسانای تایوان یا کره جنوبی ندارد ، اما مکان مهمی برای آزمایش و بسته بندی تراشه ها است. این فرایندها نسبت به ساخت ویفر کمتر خودکار هستند و بیشتر به نیروی انسانی بستگی دارند. بر اساس داده های وزارت تجارت و صنعت ، 39 درصد از کل صادرات کشور را محصولات الکترونیکی و برقی تشکیل می دهد.

  اینفینئون گفت که تعطیلی شرکت تا حد زیادی "دو رقمی" را تحت تأثیر قرار داده است. میلیون ها یورو ، و STMicro اعتراف کرد که تعطیلی 11 روزه اخیر باعث کاهش توانایی شرکت در ارائه خدمات به مشتریان می شود.

  اما آیا می تواند Crysis را بازی کند؟

  تا چه اندازه این امر بر کمبود کنونی کارت گرافیک تأثیر می گذارد مشخص نیست. جنسن هوانگ ، مدیرعامل انویدیا اخیراً گفته است که مسائل مربوط به عرضه "اکثریت قریب به اتفاق" تا سال 2022 ادامه خواهد داشت. مشکلات موجود باعث شده است که شرکت ها کارت های قدیمی را دوباره راه اندازی کنند. ایسوس اخیراً GeForce GT 730 ، بخشی از سری 700 که برای اولین بار در سال 2013 وارد بازار شده بود را کنار گذاشت.

خبرهای دیگر از صنعتی