techbord.com اسپیس ایکس هفته آینده پرواز آزمایشی در ارتفاع بالا را برای کشتی فضایی SN8 خود برنامه ریزی می کند

TL؛ DR: کشتی فضایی SN8 اسپیس ایکس در روز سه شنبه یک آتش سوزی ایستا موفقیت آمیز را تجربه کرد و موتورهای خود را برای پرتاب 50،000 فوت در هفته آینده آزمایش کرد. ایلان ماسک ، بنیانگذار SpaceX ، پیشنهاد می کند یک محافظه کار از هر 3 نفر موفق به فرود موفقیت آمیز پس از پرتاب شود ، اما خوشبینی خود را برای پرتاب های آینده با استفاده از داده های ارزشمندی که جمع آوری می کند ، حفظ کرد.

عصر سه شنبه چهارمین آتش سوزی استاتیک SpaceX در کشتی فضایی نمونه اولیه SN8 خود مشاهده شد. این آزمون کوتاه و شیرین بود اما طبق گزارشات بسیار موفقیت آمیز بود. با این کار شرکت خصوصی سفرهای فضایی به راحتی برای یک پرواز آزمایشی مهم در هفته آینده ایجاد می شود.

آتش سوزی ساکن خوب Starship SN8! با هدف اولین پرواز 15km / m 50k ft ارتفاع هفته آینده. اهداف آزمایش 3 صعود به موتور ، فلپ های بدنه ، انتقال از مخازن اصلی به هدر و تلنگر فرود است.

- الون ماسک (elonmusk) 24 نوامبر 2020

پرتاب پیشنهادی کشتی فضایی SN8 را آزمایش می کند دیروز ایلون ماسک در توئیتی نوشت: "3 صعود به موتور ، فلپ های بدنه ، انتقال از مخازن اصلی به هدر و فلپ فرود". ارتفاع تست پرتاب رکورددار خواهد بود و به 50000 فوت می رسد. رکورد قبلی ، یک آزمایش هاپ دیگر ، فقط به 500 فوت رسیده است ، بنابراین اگر موفقیت آمیز باشد ، این یک پیشرفت قابل توجه است.

SN8 static آزمایش آتش

هنگامی که در توییتر از وی سوال شد که آیا کشتی فضایی پس از پرتاب با موفقیت فرود می آید ، ماسک با یک توپ کم ، یک به سه پاسخ داد. وی پاسخ داد: "بسیاری از امور باید درست پیش بروند ،" اما به همین دلیل ما SN9 و SN10 را داریم. "

بسیاری از پیشرفت های کوچک ، اما به طور کلی مشابه هستند. سیم کشی قوی تر است ، موتورها بالغ تر هستند ، سوراخ بینی بهتر مهر و موم شده است ، و غیره.

- الون ماسک (elonmusk) 25 نوامبر سال 2020

شاید پیش از این ، او حتی پیگیری کرد ، " برای SN15 در نظر گرفته شده است. "

سه آتش سوزی استاتیک قبلی از 20 اکتبر رخ داده است که سومین آنها قسمتهای سکوی پرتاب را خرد کرده و نیاز به آزمایش بیشتر دارد. راه اندازی این هفته در واقع یک پرواز آزمایشی است که در آن داده های یک فرود ناموفق در پروازهای پیگیری به طور تصحیحی استفاده می شود. دیدن یک پرتاب و فرود موفقیت آمیز هیجان انگیز است ، بنابراین امیدواریم که ترکیبی از آب و هوای خوب و آماده سازی SpaceX به ثمر بنشیند.

اسپیس ایکس هفته آینده پرواز آزمایشی در ارتفاع بالا را برای کشتی فضایی SN8 خود برنامه ریزی می کند
industry/اسپیس-ایکس-هفته-آینده-پرواز-آزمایشی-در-ارتفاع-بالا-را-برای.html

آخرین مطالب سایت
techbord.com یکی از بهترین تیم های Skyrim در حال کار بر روی یک بازی مستقل است
techbord.com جعبه گشایی نسخه اصلی Nintendo Game Boy طبق برنامه پیش نمی رود
techbord.com PS5 در سال 2020 تقریبا دو برابر XBSX واحد فروخت
techbord.com 870 Evo سامسونگ پتانسیل SSD های SATA را به حداکثر می رساند
techbord.com VLC برای macOS با پشتیبانی بومی M1 به روز شد
techbord.com کوالکام اسنپدراگون 870 ، نسخه سریعتر از پرچمدار سال گذشته را معرفی می کند
copyright 2020 techbord.com
تمامی حقوق برای وبسایت تک بورد محفوظ است. استفاده از مطالب فقط با ذکر نام و لینک به صفحه منبع امکان پذیر است.