خبر

 • تک بورد - اتریوم در هفته گذشته نزدیک به یک چهارم ارزش خود را از دست داده است

  اتریوم در هفته گذشته نزدیک به یک چهارم ارزش خود را از دست داده است


  12 روز و 1 ساعت قبل

  چرا اهمیت دارد: اتریوم یکی از معدود ارزهای دیجیتال اصلی است که هنوز می‌تواند با استفاده از پردازنده‌های گرافیکی استخراج شود، اما انتظار می‌رود که در اواخر سال جاری با تغییر به مدل اثبات سهام تغییر کند. در آن مرحله، ممکن است در نهایت شاهد کنار گذاشتن ماینرها از پردازنده‌های گرافیکی پیشرفته باشیم که می‌تواند به ثبات بازار برای گیمرها کمک کند. اما با توجه به کمبود تراشه و مشکلات زنجیره تامین، انتظار

  دومین ارز دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار تقریباً یک چهارم از ارزش خود را در هفته گذشته از دست داده است.

  اتریوم در 4 ژانویه قبل از آن به بالاترین سطح هفت روزه 3,879 دلاری رسید. چند صد دلار ارزش خود را در روز بعد کاهش داد. تا صبح روز دوشنبه، اتریوم به حدود 2939 دلار کاهش یافت و سپس اندکی به 3044.13 دلار رسید که در زمان نگارش این مقاله قرار داشت. بالاترین حد در روز چهارشنبه به پایین ترین حد اوایل امروز به معنای کاهش 24.23 درصدی ارزش است.

  اتریوم در اوایل نوامبر سال 2021 به بالاترین حد خود رسید، زمانی که به 4865.57 دلار رسید. تنها در سه ماه، کریپتو بیش از 37 درصد از ارزش کل خود را از دست داده است.

  https://techbord .com <b>اتریوم</b> در <b>هفته</b> <b>گذشته</b> تقریباً یک <b>چهارم</b> <b>ارزش</b> خود را از دست <b>داده</b> است

  این یک داستان مشابه برای سایر ارزهای رمزنگاری شده نیز هست، اگرچه ضرر آن چندان زیاد نیست. بیت کوین در هفته حدود 12 درصد کاهش یافته است، از بالاترین سطح حدود 47,359 دلار به تقریبا 41,515 دلار. بیت کوین کش در طی چند روز گذشته تقریباً 18 درصد از ارزش خود را از دست داده است در حالی که لایت کوین کمی بیش از 17 درصد کاهش یافته است.

  البته، این نوع از فرورفتگی و جریان در مسیر ارز دیجیتال برابر شده است. فضا و در طول سال ها منجر به برندگان و بازندگان بزرگ زیادی شده است.


  تگ ها:

  اتریوم , هفته , گذشته , نزدیک , چهارم , ارزش , داده


خبرهای دیگر از صنعتی