خبر

 • تک بورد - آیا Robinhood لحظه GameStop خاص خود را دارد؟

  آیا Robinhood لحظه GameStop خاص خود را دارد؟
  11 روز و 20 ساعت قبل

  چرا اهمیت دارد: Robinhood Markets در 29 ژوئیه در Nasdaq علنی شد اما نتوانست سروصدای زیادی به پا کند. پس از افتتاح با 38 دلار برای هر سهم ، سهام حدود هشت درصد بسته شد و در روزهای بعد پیشرفت چندانی نداشت. با این حال ، همه چیز در این هفته تغییر کرد ، زیرا سهام در راهپیمایی بزرگی قرار گرفت که یادآور آنچه در اوایل سال جاری در GameStop ، BlackBerry و AMC دیدیم بود.

  تجمع روز سه شنبه زمانی آغاز شد که سهام نزدیک به 25 درصد افزایش یافت. با افزایش سهام بیش از 80 دلار ، هیجان امروز جاری شد ، اما از آنجا که معاملات چندین بار به دلیل نوسان متوقف شد ، شرایط کمی سرد شد.

   https://techbord.com آیا Robinhood لحظه GameStop مخصوص به خود را دارد؟

  CNBC اعلام کرد که دقیقاً نمی داند چه چیزی فعالیت را هدایت می کند ، اما پیشنهاد کرد که ممکن است چیزی داشته باشد به منظور توجه اخیر سرمایه گذار کتی وود.

  گزارش شده که مدیرعامل Ark Invest روز سه شنبه 89،622 سهم Robinhood را از طریق صندوق معاملاتی ARKF Exchange (ETF) این شرکت خریداری کرد ، که ارزش آن 4.2 میلیون دلار بود. 46.80 دلار ارزش فعلی آن (در حدود 62 دلار در زمان نگارش) ، اکنون تقریباً 5.6 میلیون دلار است.

  به نظر می رسد Robinhood در میان معامله گران خرده فروشی بسیار محبوب است ، همانطور که از طریق حجم نظرات از طریق Swaggy Stocks مشهود است.

خبرهای دیگر از صنعتی